Chronický zápal močového mechúra

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra
spravarka

Dobrý deň. Mám dlhodobé problémy s močovým mechúrom. Akonáhle ma ovanie studený vzduch alebo moje nohy sa ocitnú čo i len na okamih v chlade, neznesiteľne ma začne páliť. Užívam len urologický čaj, po jeho vypití to ustúpi. Nevie mi niekto poradiť nejaký účinný prípravok, po ktorom by sa mi pálenie nevracalo tak často? Ďakujem.

spravarka

pre janík: ak sa sem este zatulas, vysvetli mi to schladenie srdca, vobec tomu nerozumiem...

pre damaxy: ta propolisova kura bola na mechur ci na studene nohy? a aky propolis si na to pouzivala..nie je ich v lekarni viac druhov? ja poznam len propolisovu mast :o)

janík

akupunktúra-pálenie pri močení môže byť spôsobené prehriatým srdcom,z neho sa teplo šíri do tenkého čreva a odtiaľ do mechúra(to sú pojmy z akupunktúry)-liečba schladiť ho!

silvias

Aj mne sa neskutočne potia nohy v lete aj v zime a ku všetkému ich mám stále studené a spotené.Mám asi zlé dokrvené nohy!!

damaxy

takže na nohy si dávaj dvojo ponožiek a niečo proti poteniu,hoci to určite nemáš problém.Tie dvojo ponožky to je výborná vec skús to A ja som si dávala propolisovú kúru,3 týždne nalacno vo vlažnej vode rozpustit a pit 2 týždne pauza aopat 3 týždne a odvtedy neviem čo to je.

spravarka

Dakujem za odpovede. Ten Urinal urcite vyskusam a tie nohy v teple su dost problem, lebo ked dam teplejsie ponozky ci obuv, nohy sa mi spotia a je mi zima. Navyse mam prizemny studeny byt. Fakt problem.

janula777

mala som 3 roky neustale problemy s moc.mechurom a stipanim pri moceni...bola som zufala, nechodila som do prace. urolog ma preliecoval tabletkami, podotykam kvalitnymi...ale najlepsie, co mozes spravit, je byt neustale v teple a vela pit.aj ked si myslis, ze je vonku teplejsie, zober si ponozky aj sveter...a hlavne si chran nohy,ked prechladnes od noh, to je koniec. proste len teplo a teplo...a mam 3 roky klud...no musim si zaklopat, zatial to funguje a dufam, ze dlho bude. drzim palce

silvias

Najlepíšie čo som vyskúšala a pomohlo
to hned bol URINAL tabletky to sú najlepšie a hned všetky problémy prejdu
len treba to užívať dlhšie.Kúp si to balenie 90 kapsul a určite ti to pomôže.Môžeš to kombinovať s urologickým čajom.Pekný den praje Silvia