Chronický zápal močového mechúra

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra
spravarka

Dobrý deň. Mám dlhodobé problémy s močovým mechúrom. Akonáhle ma ovanie studený vzduch alebo moje nohy sa ocitnú čo i len na okamih v chlade, neznesiteľne ma začne páliť. Užívam len urologický čaj, po jeho vypití to ustúpi. Nevie mi niekto poradiť nejaký účinný prípravok, po ktorom by sa mi pálenie nevracalo tak často? Ďakujem.

salmia

Ahojte všetci aj ja mam podobny problem už od minuleho roka som mala neustale zapal močoveho mechura,močovych ciest.Chodila som každy mesiac k urolovi stale mi predpisoval antibiotika prešlo to na určitu na dobu ale zasa sa to vratilo,odporučal poslať priatela na vyšetrenie a jemu zistili,že ma chlamidie a ja tom mam zasa ja už neviem čo mam robiť,môžem brat tie iste tabletky ako priatel?Mam zmeniť urologa mam ist znova na vyšetrenie,tieto otazky si pokladam asi každu minutu mate niekto s takymto pripadom skusenosti prosim vas dievčata poradte mi velmi pekne vam dakujem Romana.

vivien

rng dakujem a mozem sa este spytat tieto veci si kde mozem kupit ,a poradite mi najvhodnejsie probiotika,a homeopatika su vhodne na moju chorobu,teraz sa mi stava ze to dostanem aj po sexe moze to byt,mam staleho partnera a testy mu vysli ze on je zdravy este cakam na vysledky chlamidii moze to robit aj to?citala som lieky po sexe su to homeopatika volaju sa stiaphisagria mm si to kupit ? a ta stieborna voda je na moj pripad ?dakujem vopred

RNG

Vivien
Zapaly su nasledky povacsine infekcii.
Tie mozu byt:
bakterialne
viralne,
kvasne,
mykozy
mykoplazmy
parazity.
Kazda z tychto pricin sa da adresovat a postupne vyradit pouzitim len potravinovych doplnkov.
Na bakterie su GSE, oreganovy olej, graviola, Samento,extrakt z olivovych listov.A probiotika.
.....
Na virusy zvysovanie viralnej imunity(selen, zinok, probiotika, l-lysin, aloe vera, echinacea, astragalus, baza, GSE, extrakt z olivovych listov a nakoniec najsilnejsi, chaparal)
A probiotikum L.bulgaricus.
......

Na mykoplazmy je hlavne Samento a extrakt z olivovych listov, hoci sa skusa aj koloidna strieborna voda.
A enzymi.
......

Na kvasne infekcie a mykozy je Oreganovy olej, GSE a diety velmi nizke na sacharidy, nahradit ich kokosovym olejom aspon tyzden, prisne.
......

Na parazity je ciastocne ucinne GSE ale seriozne odstranenie vsetkych parazitov vyzaduje osveceny protokol dr Huldy Clark.
......
Zapaly sa daju zmiernit protizapalovymi, ale to je adresovanie nie priciny ale len symptomu.
Menujem niektore:
Quercitin, curcumin,
bromelain,
boswelin,
dumbier,
cesnak kayenske korenie,
GLA(z pupalkoveho oleja alebo boraku),
celerove semeno...

vivien

ahojte vsetci mam 23rokov a trpim chronickym zapalom mocovych ciest mne robili vsetko cystoskopiu cievkovanie odbery vytery kultivacie dokonca mi vybrali aj mandle mala som vysoke aslo proste vsetko chodim k urol.gynekol.imunol. je to hrozne dodrzujem vsetko beriem vsetko ciplox biseptol urowaxon brusinky versicare atd nic nepomaha a ani lieky od liecitelky neviem co uz mam robit mam to uz 4 roky teraz mi poradili rozsirit mocovu ruru lebo ju mam daku malu cico poradte aj mne dako uz sa bojim aj o stratu partnera lebo nechcem sexovat ma to boli a dodrzujem hygienu neverim ze sa to neda vyliecit ved vdnesnej dobe sa da pomaly viliecit aj rakovina prosim pomozte mi papa

januska:-)

Uz 6.rok sa trapim s problemami mocoveho mechura a asi tri roky aj s mocovymi cestami.Chodim na nefrologiu,venerologiu,urologiu a nikto mi nic nevie vyliecit.Tieto problemy mi spôsobila UREA-bakteria.To mi vyliecili,ale problemy neezmyzli.Najnovsie uzivam Uroval biotic s obsahom D-manozy a brusnice velkoplodej.Uzivam uz 5.balenie,nie je to lacna zalezitost,ale vysledky sa este nedostavili.Mocit chodim aj pred aj po pohl. styku,hodonu pred tym si davam aj Biseptol,ale problemy vzdy nastanu do hodiny.Rozhodli sme sa s priatelom,ze si dame pauzu,no ani to nepomohlo.Som zufala!Ja uz fakt neviem,co by mi pomohlo!Prosim poradte,lebo antibiotikami som uz predavkovana....................

RNG

Biseptol obvykle vylieci streptokokove infekcie mechura, ale asi mas alebo rezistentnu bakteriu, ktora sa neda lahko vynicit, alebo mas nizko imunitu a stale sa reinfikujes.
Odporucam zvysit imunitu(selen, zinok, probiotika) pripadne brat aj nejaku formu brusnic(lekvar, stava, zavarenina) na podporu liecenia.
Ak ti nezabera biseptol, je plno inych prirodzenych sirokospektralnych antimikrobialnych latok(GSE,oreganovy olej, extrakt z olivovych listov atd.
Pozri aj na metodu, co som uviedol, s pouzitim D-manozy(pripadne plus brusnice a propolis, oboje su napomocne)

Analia2

ahojte ja mam stály problem so zapalom mocoveho mechura nikdy som to nemala, ale tento rok ho mam zapaleny uz stvrty krat tento krat cikam aj krv. zakazdym mi dala doktorka biseptol.ale teraz fakt neviem z coho to je je prosim poradte

berta

V detstve som mala tento zápal.Brala som taktiež mnoho liekov,viac v nemocnici,ako doma,ale pomohli mi vtedajšie lieky zo západu.Boli z Nemecka-Bactrim,Septrim.Neviem,či sa vyrábajú dnes pod týmto názvom,ale pomohli.Do dnes nemám problémy.Mama si tiež nedávno pomohla prírodným produktom tuším Uroval,ale treba sa spýtať v lekárni.Mám dobré skúsenosti aj s homeopat.liečbou.