Chronický zápal močového mechúra

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra
spravarka

Dobrý deň. Mám dlhodobé problémy s močovým mechúrom. Akonáhle ma ovanie studený vzduch alebo moje nohy sa ocitnú čo i len na okamih v chlade, neznesiteľne ma začne páliť. Užívam len urologický čaj, po jeho vypití to ustúpi. Nevie mi niekto poradiť nejaký účinný prípravok, po ktorom by sa mi pálenie nevracalo tak často? Ďakujem.

lubenka

aj ja mám s týmito vecami problém a už naozaj neviem, ako ďalej...Je to neznesiteľné a bolestivé, kto to nezažil, nepochopí...Mladám babám môžem poradiť...noste body-sú síce dávno nemoderné, ale dobre chránia pred ofukom a pekne zvýraznia postavu. Veľa šťastia

RNG

Martina1, na cysty pomaha jod-najdi si to v predoslych temach.
Prirodne antimikrobialne mozes brat cely zivot, keby si mala natolko nizku imunitu, ale nakazy sa daju zlikvidovat spravnymi ucinnymi prostriedkami. V prirode je ich dost.
Len ich musis brat v klinicky ucinnych davkach.

RNG

Mozno tie antibiotika, co ti lekar predpisal nie su dobre na typ nakazy, co mas.
Treba skusit inaksie.
Alebo ako som uz napisal viackrat na urinarne infekcie, brusnice a hlavne d-Manoza pomahaju mnohym tie bakterie doslova vyplavit.
Najdi si cesky vyrobok firmy Meda pod nazvom D-manoza(obsahuje aj propolis aj vytazok z brusnic) a ber z neho dvojnasobok odporucenych davok firmou Meda(aspon take davky D-manozy moje alternativne lekarske zdroje pouzivaju s uspechom)
Inac je viacero prirodzenych antimikrobialnych doplnkov, ktore odstrania patogeny, na ktore farmaceutika nezaberaju(GSE, koloidna strieborna voda, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej, graviola)

crisis

Zdravím všetkých,ktorí majú tieto zdravotné problémy.Chcela by som sa aj ja podeliť.Pred dvomi mesiacmi som mala silný zápal jednej ladviny sprevádzaný bolesťami nemohla som ani chodiť.Bola som u urológa,tak ako asi všetci,dostala som antibiotika Megamox ktoré som využívala a potom som dostala ešte jedny.Bola som rada,že som bola u urológa lebo som si myslela,že som sa toho navždy zbavila.OMYL!!!Je to tu zase.Práve som doma a príšerne ma bolí druhá ladvina.Skončila som VŠ a nestihla som sa ešte ani zamestnať,hneď ako som prišla domov som viac ako tri týždne ležala v posteli s horúčkami a bolesťou ladviny.Už si hovorím,že to neni normálne,skoro nikam nechodím,teplo sa obliekam-žiadne holé kríže,hygiena skoro aj po každom wc-teda ak som doma.Som zvedavá kam ma pošle v pondelok lekár.Mám 27 rokov a problémy s močovými cestami mám asi tak od 23 možno aj skôr.Urinal mám doma skoro vždy a urologický čaj ani nehovorím-začal mi už aj chutiť.Tanga nosím výnimočne len von a teraz keď sa ochladilo vôbec.Prosím o radu, či neviete o nejakej prevencii.Už som z toho na nervy,mám pocit,že si okolie o mne myslí,že si to vymýšlam...Ďakujem.

sii

martina1 skus zvysit hygienu. tzn. po milovani nie len cikat ale aj sa osprchovat a poriadne vymyt gelom na intimnu hygienu, ak to nejde tak si kup vlhky toaletny papier a tym sa vytri.
A kup to homeopatikum s brusnic bohuzial neviem ako sa tomu hovori na slovensku.

sii

Ahoj ja mam tiez diagnostikovany chronicky zapal mocoveho mechura, tzn. ze v mojom moci sa stale nachadza krv aj ked ma nic nepali.
Pouzivam tiez urologicky caj ale k tomu homeopatika z brusnic. Brusnice su velmi dobre na tieto problemy. Jem vela kompotov z brusnic, taktiez tie susene.
V lekarni je tak isto dostat homeopatikum s brustic na mocove cesty bohuzial neviem ako je to na slovensku musis sa popytat v lekarni nech ti nieco poradia.
A ak si nebola u lekara tak tam bez ja som s tym tiez dlho otalala a tak som dopadla. Chod nech ti da antibiotika preliec a tie brusnice su na ustalenie stavu a aby sa to nevracalo ako prevecia.

martina 1

Ahoj!POtrebovala by som zufalo nejaku radu.Uz dva roky trpim opakovanymi cystitidami,periodicky sa opakuju,kazdy mesiac.Liecba je vzdy vyhradne antibiotikami,nepomahaju brusinky,ani v tej najvacsej koncentracii,ani Uro \\vaxon,ani mnozsta az hektolitre vody vypitej denne.Pred a po milostnom akte mam vzdy prazdny mocovy mechur.Vylucovacia urografia neukazala ziadne anatomicke abnormality.Som zufala,nakolko sa pri takom davkovani antibiotik vysokeho veku nedozijem:)Prosim Vas,je niekto,kto by mi vedel poradit????

claudia

Uz dlhsie mam problem s mocovym mechurom, je to uz chronicke, chcela by som vediet, ci si viem pomoct aj nejak inak ako tabletkami, napr. nejake bylinky alebo vitaminy.dakujem za radu.

Bubi

Ja týmito bolesťami trpím už 13 rokov a to niekoľko krát ročne. Nedávno som si kúpila na radu priateľky tabletky s výťažkom z hlivy ustricovej na posilnenie imunity. Okrem toho som využívala MAX BRUSINKY, ktoré sú bežne dostupné v lekárni. Myslím, že tento rok budem O.K.