Chronický zápal močového mechúra

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra
spravarka

Dobrý deň. Mám dlhodobé problémy s močovým mechúrom. Akonáhle ma ovanie studený vzduch alebo moje nohy sa ocitnú čo i len na okamih v chlade, neznesiteľne ma začne páliť. Užívam len urologický čaj, po jeho vypití to ustúpi. Nevie mi niekto poradiť nejaký účinný prípravok, po ktorom by sa mi pálenie nevracalo tak často? Ďakujem.

mayo79

ahojte, povacsine sa tu ozyvaju zeny,ja som chlap a mam podobne problemy, da sa povedat ze uz roky bojujem so zapalom mocovych ciest,mechura alebo prostaty,dal som si dokonca aj vybrat mandle, no opat mi diagnostikovaly pyuriu-hnis v moci, vybral som uz jedny antibiotika a furt je to tam((((...poradi niekto???Vdaka

Milana

Spravarka, presne viem, o com hovoris, ja som rovnako zle na tom ako ty. Takze v prvom rade, stale sa teplo obliekat, aj ked sa ti mnohi za to mozu smiat, ja si radsej svetrik vyzleciem, ako by mi mal chybat. Pravidelne uzivam brusnice a ked citim, ze to palenie prichadza, tak si robim aj solovy kupel-sedaci a velmi vela pijem plus aj vitamin c.

modracik

Dankka:ak tvoje problemy pretrvavaju,mozeme si o tom porozpravat,ja som mala ten isty problem pred par rokmi,bola som zufala, ale podarilo sa mi zbavit sa chronickych zapalov:duratnakatka@gmail.com
Adresu pisem z toho dovodu, ze podla podmienok fora,by sa tu nemali pisat nazvy firiem ani produktov,hoci vidim aj tu,ze pisu,ale som radsej opatrna.

77BARBORKA

ahojte, mam 24 rokov po cca 5 rokoch som sa objednala k sukromnemu lekarovi na zakrok..ide mi "vyhladit mocovu trubicu" , aby sa mi nemali kde zachytavat bakterie a nemala som caste zapaly...
k tomuto kroku som pristupila po rokoch uzivania antibiotik , urinalov, pitia cajov..atd, ved to poznate. chcem sa opytat, ci uz niekto presiel tymto zakrokom. dakujem za reakcie.

mariannka666

AHOJTE MAM ALEBO MALA SOM TIETO ISTE PROBLEMY AKO VSETKY CO STE TU!BOLA SOM NA TOM LASEROVOM ZAKROKU A MYSLIM ZE MI TO DOST POMOHLO !TAKZE NEVAHAJTE A CHODTE NATO !TERAZ UZIVAM PRIRODNY LIEK VOLA SA LICHORERIŠNICE JE TO SILNE PRIRODNE ANTIBIOTIKUM A ESTE VAM PORADIM DAJTE SA SKONTROLOVAT NA GYNEKOLOGII VSETKY TESTY NECH VAM POROBIA LEBO NIEKEDY PRICINA JE TAM !DRZIM PALCE PAAAAAAAAAA

daria29

pani,danka,ak máte opakované zápaly močového mechura, a vy chcete aby bolo lepšie,vyskusajte anionové vložky.ja mám jednu pani,ktoráto skusila,a je spokojná,hlavne jej to ešte pomohlo aj pri uniku moču.lepšie zdrží...samozrejme vám nepomôže 1-2 ks ,ale pri dlchšom nosení,to je aj preventívné, sa to musí zlepšiť.daria

Dankka

Dobrý den. Chcela by som sa s niekym poradit ako sa da vyliečiť problém s močovými cestami, ja mam opakované zapaly uz treti rok a stale to iste... Idem k doktorovi a ten mi vacsinou predpise antibiotika a nejake kvapky od bolesti. Vsetko som uz vyskusala pijem brusnicove stavy, brusnicove tabletky stale uzivam, jem probiotika a taktiez indonal. Mam taky pocit ze sa nikdy ani nevyliecim pretoze to trva velmi dlho a robim vsetko preto aby som bola v teplom a taktiez sa o seba dostatocne staram...

RNG

Co sa tyka D-manozy, ta je ucinna len na streptokokove infekcie. Ale podla mojich lekarskych zdrojov treba brat kazde 3 hodiny pol lyzicky=2 gramy D-manozy. D manoza je dost vzacny rastlinny cukor(cukrovy alkohol, lepsie povedane) s velmi malou molekulou, takze sa vstrebe do tela ale pomerne rychlo vypadne cez ladviny, takze sa v tele pridlho nezdrzi. Ale odhakne streptokoky zo sliznic a moc ich vyplachne z tela von.
Na streptokoky v mocovom mechuri a mocovodoch je tato metoda velmi ucinna a trvanie je len 3 dni.
Odporucanie 3x400 mg je cisty podvod.
Praskovu D-manozu mozno dostat napr zo Swansonvitamins.com
-odkaz odstránený-