Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

terezzz

mne taktiež po pôrode vypadali vlásky, je to asi normálny jav, výkyvy hormónov a tak...pre dojčiace mamičky je vhodný aj Forcapil, ja som brala ten a som spokojná

barbori

Brala som tabletky revalitd dost dlhu dobu ale nepomahalo, po porode mi zacali padat vlasy este viac. Teraz skusam Nanogen tabletky pre mlade mamicky a som zvedava, zatial je to iba tyzden.
www.vypadavanievlasov.net
tu je zaujimavy clanok

Miriam2412

Ja si myslím, že netreba hneď neviem aké drahé prípravky kupovať. Aj tak nemusia zabrať. Tiež som sa zozačiatku hrnula do všemožných prípravkov, ktoré aj tak nepomohli, Teraz vidím, že to boli len vyhodené peniaze. Mne tiež dosť vypadávali vlasy, pretože som si ich nafarbila, fénovala, kulmovala a žehlila. Začala som používať obyčajný žihľavový šampón, ktorý mi pomohol. Samozrejme, že nemôžete čakať zázraky o týždeň. Takisto ako vypadávanie je dlhodobejší proces, takisto aj zastavenie vypadávania a rast vlasov potrebuje svoj čas.

Vlaso

Zdravim vsetkych, preco ti, ktori su skepticki voci pripravkom na vlasy neskusia kozmeticke pripravky na zahustenie vlasov. Je ich tu myslim na vyber dost - vyberam z googlu: www.nanogen.sk

rubicon

Vazeni a mili toto je velmi zaspamovana tema. kazdy tu iba posiela linky na svoje "ucinne" produkty. Prestante s tym sak ludia nie su sprosti. Si myslite ze ked napisete z medaprexu ze vas pripravok ucinkuje tak to posobi doveryhodne? Nikde v zahranici o nom nikto na odbornych forach nechyroval. Rovnako dalsia reklama hned pod tym viacvlasov(.)sk ktory predava cudujte sa svete knihu. Podtym sa dokonca ani neunuvali nejaky text napisat, rovno bum linka a hotovo. Co tu citam, jediny rozumny prispevok ma jann. Ostatne vsetko balast a reklama. Som kozny lekar a hovorim vam ludia, najprv si o vsetko m precitajte a vzdelajte sa trosku. Inak zbytocne vyhodite peniaze. Citajte clanky preco vlasy padaju a podla toho sa zariadte. Informacii je neurekom, len treba hladat, z googlu hned vyberam zaujimave napriklad www.eotazky.sk alebo h/www.vypadavanievlasov. net/ alebo ceske forum vicevlasu.cz tak sa skuste trosku vzdelat

ivana.z

Pracujem pre dermatologicku spolocnost Medaprex a jednym zo svetovo najucinnejsich a najznamejsich vyrobkov, ktore mame v ponuke je prave serum proti vypadavaniu vlasov Renokin. Pouziva velmi vyspelu technologiu nanokapsul a ma klinicky preukazanu ucinnost. Je onho dlhodobo velky zaujem lebo uz zachranil mnozstvo muzskych aj zenskych riedkych vlasov s alopeciou - padanim vlasov. Realne ohlasy a recenzie, si mozete samy precitat: www.medaprex.cz

Bisi

mne pomohlo toto sice mam AGA ale je to super a pán čo napísal tú knihu bude riešiť problém priamo s tebou www.viacvlasov.sk má teraz viac ludí tak pomalšie odpisuje dokonca sa vie aj stretnúť svami aby ste sa presvecili o ucinkoch

SLivka

ja forcapil užívam už štyri mesiace. prvé dva som nevidela žiadny výsledok, tak som aj začala ľutovať, že to boli vyhodené peniaze, ale doužívala som ešte posledný mesiac a vtedy som konečne videla aj výsledky, vlasy padali menej aj som na niektorých miestach videla maličké vlásky. nič nejde hop šup. vždy treba trošku počkať a tiež nie každému zaberie to isté, no zatial aj kamošky si ho pochvaľujú. vitamínmi sa nikdy nič nepokoazí, len zlepší :)