Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

Eva N.

Nosenie vlasov v gumičke nebude ten hlavný dôvod:) Z toho čo píšeš je ťažko napísať konkrétnu radu, chcelo by to minimálne vlasový test a potom by som ti vedela doporučiť buď vhodnú vlasovú kozmetiku alebo úpravu stravy, či ich vzájomnú kombináciu. Ak chceš mrkni na stránku expertnavlasy.sk - ponuka, tam nájdeš odkaz na vlasový test, je to ZDARMA :)

Nikkee88

tak samozrejme, že farbenie ovplyvnuje kvalitu vlasov, hlavne ide o to, ze sa vlasy farbením oslabujú + v kombinácii s vekom zeny prechádzajú roznymi hormonálnymi zmenami, takže všetko je možné... o pricinach padani vlasov si toho dost precitate na www.toppik.sk

fotokarol

Nie som sice nikto z fachu ani nic podobne, neviem ani poradit, chcel by som ale spytat, ci nemoze byt dovodom vypadavania vlasov napr prilisne farbenie? Moja partnerka si ich farbi uz niekolko rokov a zistuje, ze vobec uz tych vlasov nema tolko ako pred 10 rokmi. (Alebo je to vekom? :D)

basulaa

Presne tak kazdy musime najst to svoje. Ja pouzivam kombinaciu oleja brahmi amla (uz druha flasa) a panthenol samponu(uz tretia flasa). Ked si prehrabnem vlasy neostane mi na ruke ani jeden povacsinou..a ten zdravy lesk je neskutocny. Som sice majitelka jemnych vlasov ale citim sa akoby som mala riadnu hrivu. Aj v praci sa ma pytali co pouzivam na lesk, ina kolegyna mi zas povedala ze mam podla nej krasne huste vlasy..takze z mojej strany spokojnost :) snad pomoze dakomu.

janakluc

Ja som bola aj u kožnej s tým, že mi vypadávajú vlasy, ale tiež mi povedala, že to bude pravdepodobne sposobené stresom ale napísala mi daké vodičky a vitamíny...no tie mi nepomohli tak som začala po fórach hladať kupovať si aktivátory na vlasy drahé šampóny a rozne masky a vitamíny a mne nakoniec pomohla kombinácia: masky od dove + biohar + donnahair vitamíny + zinok navyše :) každý musí nájsť to svoje :)

Nikkee88

Ahoj, skús doplniť vitamíny a trošku zmierniť stresové situácie v živote, tiež som s týmto bojovala, ale vlasy našťastie prestali vypadávať a konečne začínajú hustnúť.

Skúsila by som tiež nápady z roznych webov, napríklad www.toppik.sk - tam majú dosť zaujímavých článkov v blogu, vrátane toho, ako podporiť rast vlasov s vitamínmi a tak :)

Veľa šťastia!

mariapot46

Mne osobne pomohla zas donna, asi dva roky dozadu mi začali z ničoho nič vypadávať brutálne vlasy (aspoň ja ten dôvod doteraz neviem) a kamarátka mi poradila nech si kúpim donnu, najprv som sa tomu bránila neverila som tomu samozrejme....tak som ju dostala na narodeniny, vyskúšala som ju a bola som milo prekvapená :) odvtedy sa mi už tento problém neobjavil

alexxxandra

mne zas lekarka odporucila aby som vlasy nenosila v gumicke ze ich tým stahujem a oslabujem si korienky, napriek tomu problem isto nie je len v tom, ja som siahla po vyzivovych doplnkoch, naskor samotny zinok a teraz beriem forcapil a realne mam pocit ze prestavaju padat v takom mnozstve