Nadmerné potenie nôh

Príspevok v téme: Nadmerné potenie nôh
esi

Mám 19 ročnú dcéru, ktorej sa nadmerne potia nohy. Nohy si umyje a behom pár minút ich má mokré. Hlavne teraz v zime je to veľmi nepríjemné, nakoľko obuv má sústavne mokrú, nohy studené a samozrejme s tým ju chytí kašeľ, nádcha.Pretrváva to u nej už niekoľko rokov. Neviem čo to spôsobuje a ako to odstrániť.

katka_3

myslite, ze ten Driclor skutocne pomaha? a kde ho dostat kupit? a velmi stipe? odpiste,ak mate skusenosti,dakuejm

permoník

už som na iných stránkach písal receptúru na kúpeľ nôh i rúk,keďže to neviem nájsť,napíšem ju opäť=na asi 10min.kúpeľ chodidielrozpustiť cca35gr.morskej,kamennej soli,alebo na 1l H2O.Osmotický tlak povzbudí tkanivo k vylučovaniu vody,čo je obzvlášť príjemné prib opuchoch nôh a chodidiel. Po solnej ale aj obyčajnom kúpeli ešte je možné do tretice kúpeľ aj v harmančeku ,repíku alebo trezalke,možností je viac,tak potom na vylepšenie,zľahka pretrieť ešte vlhké chodidlá hrubou prírodnou morskou soľou.Potom nohy opláchnuť vlažnou vodou a votrieť kvalitný pleťový olej.Alebo stejný solný roztok,do neho ponorte bavlnené ponožky.Celkom nasiaknuté,vyžmýkajte,natiahnite na nohy a poriadne zabalte do froté uteráka.Pol hodiny odpčívajte,aby môhla soľ vo vlhkom teple plne rozvinúť svoje detoxikačné účinky.Nakoniec nohy dobre osprchujte a natrite krémom.Slané ponožky pomáhajú aj pri poruchách prekrvenia/studené nohy/.Bližšie vám môžem odpovedať na tel.0905826964 alebo emeilom. Veľa šťastia so zdravím.

zuzka

Problémy s potením mám celé roky,je to nepríjemné, obťažujúce,pritom som zdravá, stravujem sa tiež zdravo a stresy mám ako iní ľudia.Driklor je zázrak, výborne účinkuje ale ozaj dosť štípe a dráždi pokožku. Podobne účinný ale jemnejší, šetrnejší ku koži a lacnejší je krém Excipial deo- forte, vyskúšajte, budete spokojní.

lulika

Alex máme asi rovnaký problém všetci sa tešia na leto a pre mna to známená strašné utrpenie tiež s tým neviem žiť ja už ani neviem čo mám robiť a tvoja mama o tom vie?A čo nosíš oblečené?ja sa snažím do cierneho ale aj tam to vidno...

pišta

Lulika, alex, iwuska ako aj ostatní.
Prečítajte si na tomto webe:
- celú túto sekciu
- stránku 18, o nadmernom potení,(dole sú čísla stránok s ďalšími príspevkami, je to zaujímavé čítanie)
- stránku 12 o očistných kúrach
- sekciu Malá násobilka zdravia, najmä časť Ovocné a zleninové šťavy
- ďalšie sekcie o imunitnom systéme
- a pokúste sa urobiť si na to vlastný názor a napísať ho sem.
Čo na to poviete?