Nadmerné potenie nôh

Príspevok v téme: Nadmerné potenie nôh
esi

Mám 19 ročnú dcéru, ktorej sa nadmerne potia nohy. Nohy si umyje a behom pár minút ich má mokré. Hlavne teraz v zime je to veľmi nepríjemné, nakoľko obuv má sústavne mokrú, nohy studené a samozrejme s tým ju chytí kašeľ, nádcha.Pretrváva to u nej už niekoľko rokov. Neviem čo to spôsobuje a ako to odstrániť.

wapo

zdravím vás. poradili by ste mi kde sa vykonávajú takéto operácie na odstránenie potenia. Lebo moja doktorka mi nevedela poradiť, kde to robia. A vlastne či tam stačí len zavolať na centrálu v nemocnici nech ma spoja s nejakým doktorom, ktorý to ma na starosti a dohodnuť si s ním termín alebo aký je postup?

ariame

cauky...aj mne sa hrozne potia nohy...ani tolko ospevovany Driclor vobec nepomohol...mam pocit ze troska pomohol Ex.Deoforte...ale co mi fakt pomaha je pouzit klasicky deodorant/antiperspirant ktory pouzivame proti poteniu pod pazuchami a nastriekat si ho rano na nohy.Umyvam si nohy vecer, ked dojdem z prace, a aj rano pred odchodom do prace...lebo ze tych 6-8 hod.co spim sa mi aj tak spotia. Takze rano umyt, poriadne nastriekat Dove alebo Niveou, este aj topanky vystriekat a cez den docela pohoda...potia sa menej a ani tak nezapachaju:))))

Phali

zdrawim...mam taky problem ze newiem preco ale potia sa mi nohy..bolo to aj tak ze sa mi potili ruki ale tie sa mi uz nepotia ale potia sa mi nohy..nesmrdia ale potia sa proste mam ich wlhke a to aj ked sa osprchujem tak asi po 5minutach..wie mi niekto poradit co s tym mam robit alebo respektiwe su na to nejake leki aby to pomohlo..dakujem

kllk

na tieto problemy je ve�mi u�inny Driclor.Pou�ivam ho na podpazu�ie u� vy�e roka. dosta� ho v lekar�ach 20ml balenie stoji nie�o cez 6�. Jedna f�a�ti�ka mi ale vydr�ala takmer cely rok �i�e sa ta cena oplati. Sestra ho tie� za�ala pou�iva� na dlane a pomaha aj bojova� proti potiacim sa noham

pete

Su tu velmi dobre napady, urcite ich vyskusam. Avsak som presvedceny ze moje potenie noh a hrozny zapach nie je sposobeny zdravotnymi problemami. Jednoduchu moje zamestnanie si vyzaduje po cely den nosenie pezpecnej obuvy s ocelovimi spicami a v tom si nevyberiem. Obuv je draha a kvalitna ale nie vzdusna. Co mam s tym robit. Pokial som ich nenosil som s tym problem nemal. Prosim o radu ak sa da. Okrem zmeny topanok, to nemozem. Dakujem

tomasik

Driclor je velmi ucinny,hlavne na podpazusie.Po tyzdni uz vidite ze sa potite menej. Pouzivam ho uz vyse dvoch rokov a uz dlho mi staci aplkovat ho raz za 2 tyzdne.Zo zaciatku stipal, akoby to vypalilo tie potne zlazy, ale stoji to za to. Teraz ked ho aplikujem,tak uz nestipe. Vrelo odporucam,teraz je cena myslim nejakych 220,-..Excipial deo forte mi nepomohol. Je to len krem.

lyn

no rovnaky problem ma moja iba 3 rocna sestricka...nadmerne sa jej potia nozky, ci uz v lete, alebo v zime...moze to byt dedicne??...pretoze nas otec to ma tiez...

davko

ahojte...na ruky pouzivam DRICLOR,dostat ho v lekarni,je vynikajuci aj ako dezodorant...s potenim noh mam tiez velky problem,ale vadi mi to menej ako dlane...