Ešte nemám menštruáciu

Príspevok v téme: Ešte nemám menštruáciu
ektra

Mám už štrnásť rokov a ešte som nedostala menštruáciu. Veľmi sa bojím, že ju už nedostanem a nikdy nebudem môcť mať deti. Myslím, že príčinou je, že som vegetariánka. Vôbec nejem mäso, ale myslím si, že bielkoviny si nahrádzam v iných potravinách ako napr. mlieko a mlične výrobky, strukoviny, sója...Veď aj ľudia kedysi dávno nejedli mäso tak často ako dnes. Iba na nejakej oslave alebo pod. príležitosti (rozprávala mi to moja babka). Mama vie, že som ešte menzes nedostala, ale nič si z toho nerobí. Vraví, že by som ho mala dostať každú chvílu. Prosím, úprimne mi povedzte, či mám ešte nejakú nádej dostať prvú menštruáciu. Veľmi pekne ďakujem.

Lasa14

Ahojte babi no takto ja som kramy dostala v januari 10 dni po svojich 14tych narodeninach a od tedy nič... je to zle??

Linda1111980

Ahojte
Mam 15 rokov
Viem,ze sa nieje cim chvalit,ale poviem to rovno. Som obezna a prvy menzes som mala v 12 a odvtedy nic. Teraz v 15 som bola u gynekologicky a pichla mi injekciu na vyvolanie menzesu. Tak som ho aj dostala,ale mala som ho 2 krat do toho mesiaca. Dalsi mesiac uz zasa nic. Poradte mi prosim,mam este cakat alebo mam navstivit gynekologicku? Dakujem

Linda1111980

Ahojte
Mam 15 rokov
Viem,ze sa nieje cim chvalit,ale poviem to rovno. Som obezna a prvy menzes som mala v 12 a odvtedy nic. Teraz v 15 som bola u gynekologicky a pichla mi injekciu na vyvolanie menzesu. Tak som ho aj dostala,ale mala som ho 2 krat do toho mesiaca. Dalsi mesiac uz zasa nic. Poradte mi prosim,mam este cakat alebo mam navstivit gynekologicku? Dakujem

Tinaaaa :)

Prosím poraďte mi :/ mám 12 a výtok mám už nejaký čas ... Na veľkú noc to bolo minulý rok som dostala také kŕče bolela ma hlava a aj kríže mala som silný výtok ... A do teraz nič :/ mám pocit ze ma to nejako obišlo :/

Kami 13

Ahoj babi,
Menštruácia príde keď na ňu bude telo pripravené. Ja mám 13 a menštruáciu tiež, keď som ju nemala tak som sa bala ze kedy ju dostanem lebo vsetky spoluziacky ju uz mali. Skúste sa spýtať mami kedy ona dostala a skúste sa nad tým až tak nezamyslat lebo stres ju len oddialuje.
Pokial máš nejakú otázku ozvy sa mi na mail: kamilka356@gmail.com

Ja:)

Baby hlavne nestresujte, síce ja som to dostala už v 12 tich, ale nikdy som nerozmýšľala nad tým kedy to príde výtok som mala asi 3 roky aj ostatné znaky a stres vám ju môže iba odialiť, teraz mám 14 a najradšej by som bola keby som menštruáciu nemusela riešiť, užívajte si kým ju nemáte

Kami 13

Ahojte babi,
Mam 13 menstruaciu tiez. Ked by ste sa chceli nieco opytat tak mi piste na tento email: kamilka356@gmail.com
Rada vam poradim.

Vaness016

Ahojte mam 13 rokov .. a menstruacia este nikde.Rastu mi prsia ,ochlpenie mam aj hore aj dole vytok mam tiez je belavy a bez zapachu citala som si na roznich strankach forum a dozvedela som sa ze ten ,,biely " vytok niekedy trva aj 1az 2roky . Moze takaj trvat pred menstruaciou.snad vam tento komentar bol aspon trochu uzitocni . Dufam ze aj vy mne trochu poradite kedy asi tak dostanem menstruaciu.☺

Sajaaa

Potrebuje radu. Mám 14 a ešte nemám kramy. Doteraz som mala tak 2 roky biely nezapachajuci vytok no teraz mám taký zltkasty vytok bez zapachu (posva ma nepali ani nič také).. Je to príznak že to dostanem?