Ešte nemám menštruáciu

Príspevok v téme: Ešte nemám menštruáciu
ektra

Mám už štrnásť rokov a ešte som nedostala menštruáciu. Veľmi sa bojím, že ju už nedostanem a nikdy nebudem môcť mať deti. Myslím, že príčinou je, že som vegetariánka. Vôbec nejem mäso, ale myslím si, že bielkoviny si nahrádzam v iných potravinách ako napr. mlieko a mlične výrobky, strukoviny, sója...Veď aj ľudia kedysi dávno nejedli mäso tak často ako dnes. Iba na nejakej oslave alebo pod. príležitosti (rozprávala mi to moja babka). Mama vie, že som ešte menzes nedostala, ale nič si z toho nerobí. Vraví, že by som ho mala dostať každú chvílu. Prosím, úprimne mi povedzte, či mám ešte nejakú nádej dostať prvú menštruáciu. Veľmi pekne ďakujem.

Rere37

Prosim vas o radu ! Mam 14 a krámy nikde a všetky moje spolužiačky ho už majú moja sesternica mala v 12 a ja mám 2 roky divný sliz a krámy nikde ?! Čo to znamena ?! Bojim sa

Anonym5

Ahojte...Chcela by som vám dať radu. Všetky čo menštruáciu nemate by ste ju chceli a tie čo ju majú by ju nechceli.Chcem vám týmto povedať, že nestresujte ked ju este nemáte.napr ja som ju dostala asi mesiac pred mojimi 15 narodeninami.
Takze ak ju nedostanete do 16 rokov tak nestresujte.proste každá to má inak a raz to príde určite.Veľa šťastia!!!

Nina233

Ahojte baby
Ešte nemám menštruáciu a mám 12 rokov to mi nejak neprekáža ale poslednou dobou už asi 4 dní mi tečie hneda tekutina s pošvy neviete čo to môže byť ? Strašne sa bojím že to je niečo čo ma môže zabiť aj keď viem ze to možno není pravda ale bojím sa prosím poraďte mi ďakujem

Julka123

Ahojte ja mam 13 a menštrulaciu tiež...keď som ju nemala tak som sa bala žs nebudem nikdy plodna ale teraz mi.to niekedy prekáža mate totalne bolesti a atd... Do 16 je to v pohode potom uz je nutne navstivit lekara... Mne tiez niekedy meskala 2 mesiace a nic som si s toho nerobila.... Nebojte sa a Ahojte :)

Julka123

Ahojte ja mam 13 a menštrulaciu tiež...keď som ju nemala tak som sa bala žs nebudem nikdy plodna ale teraz mi.to niekedy prekáža mate totalne bolesti a atd... Do 16 je to v pohode potom uz je nutne navstivit lekara... Mne tiez niekedy meskala 2 mesiace a nic som si s toho nerobila.... Nebojte sa a Ahojte :)

Lasa14

Ahojte baby no takto mam 14 a kramy som dostala v janurari 10 dni po svojich 14tych narodeninach a od tedy nič .. je to zle alebo to je normalne??