Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

Dana S

Ahoj, ak by som o stretnuti vedela vcas vopred tak by som spravila vsetko preto aby som prisla :-) aspon zasa po dlhom case navstivim Zilinu. Danuš

maťka

..ahoj Marry... a vlastne všetci... ďakujem pekne za prianie, to vieš starneme... a kedy dáme stretko žeby zase v Žiline? čo na to Danka???... tak pate a ešte raz dikec , majte veľa optimizmu... maťa

damian

Vazeni, najdite si v googli clanok Nekalicte ludi s artritidou. Tento clanok z velkej casti plati pre vsetky tzv. autoimunne ochorenia.

marry1

Milá Maťka, k Tvojim narodeninám Ti za nás všetkých chcem popriať, aby Tvoja cesta záhradou života bola sprevádzaná šťastím, láskou, spokojnosťou, ale najmä zdravím :)

agatulen

Ahojky všichni,pane Rudolfe !!!!přispevek z casopisu Sestra velmi vítám,dala bych ho i v PDF souboru na lupusinky,at jsou čím dál tím úplnější a štivější!!:o)))
Mejte se všichni hezky,chodte na procházky a pohybujte se, vyplavujete si tím totiž ENDORFINY /chystám článek o vlivu psychiky,pohybu a imunity navzájem,těšte se!!!)
papa
Agata

Dana S

Ahoj, aj ja som uz pekne dlho neozvala. Sem do BA zatial mrazy neprisli, zato dazd ano. A rozsierene ochorenia, mna to chytilo tiez, tak kaslem, smrkam a liecim sa. Inak sa mam dobre, som stabilizovana a v remisii, vysledky dobre, kontrola ma caka asi o mesiac. Prajem pekny vikend.

rudolf

Ahojte všetci známi. Tak to tu trošku mrzne na tej našej diskusii. V odbornom časopise SESTRA je článok o SLE a tehotenstvo, takže prečítať, kto má záujem. "agatulen" ten článok naskenujem a pošlem. Ináč sa má Kamilka O.K. , škola začala a v KE na kontrole "všetko v poriadku". Na kontrolu o 2 mesiace. Tak sa mi niekto ozvite zo starých znamych. Pekný deň rudo a KAMILKA :-))))))

maťka

... ahojte všetci... lesanka vie o čom hovorí, ja teda plne dôverujem lekárom a to čo mi napíšu akceptujem... beriem aj ja methotrexát a myslím,že aj vďaka nemu fungujem... okrem neho ešte pár iných... sú určite škodlivé ale samozrejme,že sa tým nezapodievam.... prajem Vám veľa optimizmu a sily... zdravím srdečne Rudka, Kamilku, Lesanku a ostatné baby...

lesanka

Marcia, liečia nás jedovatými chemikáliami, ale bohužiaľ, lentilky asi na toto nezaberú...

evelin666 - najlepší odborníci na lupus a spol. na Slovensku sú asi vo VÚRCH Piešťany. Na vyšetrenie tam objednáva rajónny reumatológ.

Pozdravujem Maťku, Rudolfa, Kamilku...a všetkých starých známych :-)

marcia

pre megynka:metotrexat neber,ja som vyzerala strasne z neho,schudla som 8 kil,vypadavali mi vlasy akokeby som mala rakovinu,bolo mi strasne zle,je to svinstvo,viem o tom svoje,liecia nas jedovatymi chemikaliami ktore ti mozu velmi ublizit..