Systémový lupus erythematosus (SLE)

Príspevok v téme: Systémový lupus erythematosus (SLE)
maťa

...pekný deň, zatiaľ nepoznám osobne človeka, ktorý trpí rovnakou chorobou ako ja (SLE) a tak mi napadlo, že možno na tejto stránke sa nájde niekto,kto má rovnaký osud ako ja a trápi sa s lupusom.

------------------------
Ahojte... tato tema ma uz vela prispevkov. Verim, ze sa v nom najde aj vela "dobrych rad".

Pomozte nam ich najst a oznacte ich pomocou nasej novej funkcie. Urcite ste si ju uz vsimli....

Dana D

Ahojte všetci.Akosi sa nám už nechce písať.Zaujímalo by ma ako sa všetci máte a čo máte nové.Ako sa má Kamilka?Dominika sa má celkom fajn až na tie naše trombocyty.Má ich byť 150 000 a Domka má len 49 000.Takže zasa málo.Napíšte prosím ,aby sme sa zasa skontaktovali.Takáto komunikácia bola celkom fajn.Tak vám želám pekný den a veľa zdravia.Dominika s maminou

agatulen

Ahoj, jak to,že v novém roce tady diskuse "umrzla"?Vždyt už je obleva...teda u nás v Čechách..:o)))
Máte se?Na lupusinkách spousta novinek:
www.lupusinky.estranky.cz

chystá se i časopisek číslo 2,kdo máte zájem,písněte svůj mail na tomto odkaze:

www.lupusinky.estranky.cz

Pozdravuje vás všechny a přeje jen zdravíčko
Agata

maťka

... nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky a rodinnej pohody požehnane... úspešný rok 2009 Vám všetkým zo srdca želá Maťa...

Dana D

Nech sa všetká starosť zruší,nech zavládne pokoj v duši,čo bolelo,nech sa zhojí,čo tešilo nech sa zdvojí.Krásne a šťastné prežitie celého roku 2009 ,hlavne veľa zdravia želá Dominika s maminou a ocinom

Dana D

želáme vám všetkým krásne prežitie Vianočných sviatkov,veľa zdravia,šťastia,darčekov a rodinnej pohody želá Dominika s maminou

agatulen

Ahoj,nechci rýpat,ale tvrdí-li RNG,že všechno souvisí s lymskou boreliosou...není to moc založené na pravdě.
Já chci pozdravit všechny lupusinky / i RNG/ k vánočním dnům a popřát pohodu v duši,která se potom pozná i v okolí...Užijte si Vánoce a další volné dny a v dalším roce zase "naviděnou"!
:o)
agata

RNG

bakerova cysta(popliteal cyst) castom suvisi s limskou boreliozou a tak isto SLE suvisi s limskou boreliozou
Takze treba adresovat skrytu limsku boreliozu alebo ine mozne priciny roznych autoimunnych chorob, ako som naznacil v teme "autoimunne choroby".
Cysty inac su telesne "smetiska a pre to sa daju odstranit enzymatickym cistenim, co pomaha aj pri SLE, kde zapaly su vysledkom urcitych zamoreni tela(hlavne toxiny z roznych mikrobialnych pricin"autoimunnych chorob")

RNG

bakerova cysta(popliteal cyst) castom suvisi s limskou boreliozou a tak isto SLE suvisi s limskou boreliozou
Takze treba adresovat skrytu limsku boreliozu alebo ine mozne priciny roznych autoimunnych chorob, ako som naznacil v teme "autoimunne choroby".
Cysty inac su telesne "smetiska a pre to sa daju odstranit enzymatickym cistenim, co pomaha aj pri SLE, kde zapaly su vysledkom urcitych zamoreni tela(hlavne toxiny z roznych mikrobialnych pricin"autoimunnych chorob")

monika h

ahojte, máte niekto skúsenosti s bakerovou cystou? Reumatologička mi pred dávnejšou dobou hovorila že ju zrejme mám, ale že kým nerobí problémy, tak s tým netreba nič robiť. Od včera ma dosť bolala noha a dnes už ledva chodím a mám koleno zozadu dosť opuchnuté. Na internete som sa dozvedela, že súvisí so systémovými ochoreniami aj s trombózami (už som mala 2x). VIE MI NIEKTO PORADIŤ PRVÚ POMOC? Teraz sa mi dosť nehodí behať po lekároch, lebo na utorok idem kvoli SLE na pulzy.