Mam AIDS

nashira

Age44 ja som taky typek ,ze ked ma nastartuje nejake presvedcenie tak dokazem odporovat a o tej hadici sa teda porozpravam s tym doktorom hanba nehanba.Teraz mam dobreho doktora ,ale tomu predtym by som sa bala....

nashira

Joj som ja ale.... nielen naivna ,ale aj nevidiaca .Uz som myslela ,ze tema je zrusena.....boze boze.....musim sa smiat na sebe....

age44

vsak vam vravim, ze ja si vzdy poprosim, ci uz mozem hore, a ukazem na ten krepovy papier ci co to je a on pred mojimi ocami ho posunie. ja to robim zakazdym. a rukavice vidim ze berie aj gynekolog aj zubar jednorazove priamo zo skatule. dokonca aj posvove zrkadla, odkedy su jednorazove, tak si stale priplacam. ja si svoje poviem. len minule som bola na gastre a ani mi nemuseli pchat sondu, aby sa mi zaludok zdvihol - tam vam susili na radiatore tie jednorazove latexove rukavice.... vsak doktor usetri na materiali a ide v lete na dovolenku, nie?

zonula

ahojte!myslim,ze tato tema,aj ked jej zakladatelka to asi nemyslela vazne, MA VYZNAM!aspon vtom,ze my naivnejsi a menej skuseni ludia sme sa co to dozvedeli o praktikach nasho zdravotnictva aspon teda ja..teraz viem,na co si mam davat lepsi pozor.dievcence vdaka za prispevky!

panika

(som panča)
baby, vobec si nevycitajte, ak ste nahodou naleteli...niekedy sem proste zaviatju aj taketo individua. Netreba to riesit...Mozno niekto iny si to nevymysli a bude potrebovat skecnut. Hlavne je, aby ste tu vtedy boli. PA

PS : inak co sa tyka tych oddeleni, niekedy je to hrozna predstava (napr. gynda) -ak si predstavite, ze ta rolka ,,krepaku " sa ma posuvat po kazdej pacientke a neposuva sa...ble

nashira

...a je to humus co sa tyka hygieny na lozkovych oddeleniach.A ten rezim......No mam len zle skusenosti.Na nervovom lezala mama ma 56 bola po porazke a na izbu im dali staru pani co stale plakala a chcel odist .A tak ju sestricky nan noc priviazali o postel a ona tam kvilila....Mam sa mi z toho psychicky zrutila a trvalo jej tyzden kym pochopila ,ze to nezmeni.....

nashira

No uz co sa tyka casove odstupu je to cim dalej tym pravdepodobnejsie ,ze to bola blamaz.......no nevadi....jedeme dál.Mozme sa porozpravat o kosielkach bez gombiciek co daju na porodnickom oddeleni u nas....aj u vas je to tak?...cha cha cha

lea

age, a ako sa to spytas? mne je to blbe. radsej pretrpim a potom rozmyslam cim som sa mohla nakazit :-). aj na fyzioterapii som cvicila na takej zinenke, ktora uz pol Slovenska zazila, a tu fyzioterapeutku ani nenapadne, ze by tam dala bud uterak alebo papier, vsak tam kazdy cvici vyzuty a statisticky 30 % ludi ma plesne na nohach..

age44

no vsak ma aj mail uvedeny, tak jej napiste, co si myslite. nashira, ak si si uz teda dala ten titul naivka roka, co som potom ja? ale ozaj o tych hadiciach to bolo zabavne a poucne zaroven, vsak aj ked davaju klystir, nemyslil ze by to dvakrat dobre vydezinfikovali. ja sa vzdy aj u zubara opytam, ci mam cisty pohar, u gynekologa, ci mi dal cisty papier (teda ci ho naroloval) na kresielko...