Som zufala. POMOZTE prosim

Príspevok v téme: Som zufala. POMOZTE prosim
sjella

Moj priatel sa zblaznil. Odisiel do USA. je tam 3 mesiace, o mesiac sa ma vratit. Vsetko bolo fajn, pisal mi maily, ze mu chybam, lubi ma a tesi sa na mna a pod. Zvladali sme to. No minulu nedelu mi bolo velmi zle, bola som chora, zavolala som mu. Zistoval ako sa mam a ja som vedela, ze mi nemoze pomoct. Lenze niekedy aj slovo pomoze..Potom sme boli chvilku ticho a ja som zacala vyvadzat. Vsetko to na mna padlo a povedala som nieco, co strasne lutujem. Nenavidim taketo chovanie,ale napriek tomu som sa zachovala ako taka hystericka..povedala som , ae aspon lubim ta by mi mohol povedat. A on povedal: lubim ta, apson myslim. Na druhy den poslal mail, ze nema jasno v tom, ci ma lubi. Dohodli sme sa, ze "to" vyriesime, ked sa vrati. je mi z toho tazko, lebo si myslim, ze je koniec.. Snazim sa s tym zmierit, ale ide to velmi tazko. Ja mam viac ako jasno v tom, ze ho lubim. Toto sa stalo pred tyzdnom a kazdy den len vaham, lebo neviem, co mam robit, neviem, ci mu mam napisat.. Dnes mi kamarat poradil, aby som ho vyhecovala tym, ze mu napisem nieco v zmysle: len aby bolo co riesit, alebo este horsie: ked prides, uz nebude co riesit.. Na jednej strane, mozno by ho to trklo a spamatal sa, ale na druhej strane, mozno by to este viac vsetko zhorsilo.. Skratka, som v situaci, ked absolutne neviem, co robit a ak robit, tak ako.. Budem velmi rada, ked mi napisete vas nazor, pripadne skusenosti.. Ale vety typu:"pro jedno kviti slunce nesviti", su mi teraz nanic.. Este par info na zaver: ja mam 21, on 24, predtym, ako odisiel, sme spolu boli menej ako pol roka(viem, kratka doba,ale ten vztah bol dost vazny). Velmi ho lubim a zatial sa mi nijak nedari zmierit sa s koncom..Viem, ze ma lubil a pochybujem o tom, ze by ma podviedol, on nie je ten typ. Za vsetky prispevky VELMI pekne dakujem.

Aria

Ahoj sjella, je mi to velmi luto. Sledovala som tvoj pribeh a drzala ti palce. Verim ze to teraz velmi boli, ale cas je skutocne dobry lekar a mas uplnu pravdu: nezasluzi si ta! Viem ze to teraz nechces a nepotrebujes pocut, ale urcite niekde caka niekto, kto ti tvoje krasne city dokaze opatovat... Drzim palceky...

sjella

Tak.. vsetci uz urcite cakate na to, co vam poviem, ze? :-) Takze: je koniec... v podstate som nedostala padny dovod, ale take to klišé, ktore vlastne niekedy klise nie je, lebo je to pravda.. Povedal, ze teraz najblizsi rok ziaden vztah nechce, lebo budema toho vela a casu malo... Viem, trapne, ale trochu mi to beriem.. kedze konci a ide rozbiehat vela veci(o kt. viem uz dlho) bude mat toho casu malo. No a potom to druhe: ze ochladol... No a este rozuzlenie: nikoho nema.. len tam niekoho stretol, ale vraj nebola pre neho vhodna.. takze sme kamarati, ja ho lubim, a mozno casom mu to dojde.. len skoda, ze (casom)mne (dojde)dochadza, ze on si mna nezasluzi...takze tak :)

mimka

neboj už ako to dopadne aspoň sa stretneme a určite čakaj vysvetlenie...ako napísala damaxy budeme tam stebou a mysli na to že ťa podporujeme..:-)...pa a držím prsty..a predovšetkým základom všetkého je myslieť pozitívne

sjella

holky - zajtra je den D. napisala som mu (ten moj kamarat slniecko vymyslel straasne dobru SMS ;) ) A dohodli sme sa ze zajtra sa stretneme.. neviem, co cakam.. asi nic.. ale.. treeeeeemu mam :-(((((

Best trance girl

Ahoj. Tak prispejem aj ja. Moj priatel ma v sobotu "mierne" nastval. Povedal mi totiz, ze sa tvojmu priatelovi necuduje, ze sa neozvyva. On by vraj asi spravil to iste, lebo by sa HANBIL..Chapes? Hanbil..Tym padom je vraj zbytocne sa ozyvat, lebo bla bla...a kde je nejake to svedomie a ferovost voci tej babe? Nikde, lebo to su chlapi. Hrdi chlapi, ktori ked dojde na lamanie chleba, radsej zduchnu..ved maju ego predsa a to im nedovoli priznat si, ze spravili nieco zle a aspon, ked nic ine, tak sa ospravedlnit. Najhorsie je byt v neistote, a preto baba v takomto pripade potrebuje aspon vysvetlenie alebo nieco, nech vie preco a co..Ale oni sa nezmozu ani na to. Je to ubohe, no comment.

mimka

sjella tak teda počakj do utorka...a potom napíš sms..určite nejakú takú aby sa zamyslel..čo on nechápe že slušnosť káže sa ozvať...ved tu nechal dievča ktorému vravel že ho ľúbi...asi mu tí amíci niečo urobili..:-)))...prepáč..určite napíš

mia

Mila Adrinka,
nechcem malovat certa na stenu ale v anglicku som stravila dva roky a velmi male percento chalanov bolo vernych svojim polovicka,ktore nechali doma.
zaujimave, ze sa ti priatel s tym chodenim na kavu priznal, mozne je to zatial este nevinne ale anglicko je take zvlastne prostredie, ku kazdemu slovakovi mas akosi blizsie, menis naroky na priatelov....
velmi by som sa na neho nespoliehala.

adrinka

sjella pevne nervy, prave som stravila hodinu za PC citanim vsetkych prispevkov....mna by uz asi odviezli.Ja som totiz strasne zamilovana a dost ziarlim...priatel je 4.mesiac v Anglicku a nevie kedy sa vrati, skolu uz ukoncil, ja az o 3 roky. Viem si ho predstavit ako otca mojich deti,len ma strasne zozieraju obavy ci to taku déobu vydrzi...mame to zle nacasovane, on je uz v inej zivotnej etape, je sam, pracuje, spoznava novych ludi, najnovsie chodi na kavu so Slovenkou pracujucou tam kt. je dokjonca z toho isteho okresu v SR ako on...vraj si"celkom rozumeju, v pohode baba". Chcem mu verit,ze na mna pocka no nezvladam to niekedy.Zvlast ked je v telefone odmerany, ziadne mile slova.Strasne sa bojim sklamania.Som uz ako cvok, raz tak raz onak...Nechcem ziarlit, moja fantazia je niekedy dost bujna...ale ked ja ho tak velmi lubim. No budem mat aspon viac casu na skolu, uvidim, ako sa to vyvinie. Drzim palce,daj vediet ako.