PREDLŽENA MATERSKA ?

Aťa

Ahoj, potvrdenie o navšteve školy... dcérka má viac ako 20 vyuč. hodín týždenne? Ak áno, tak Ti dajú finanč. nižší príspevok.Páá

senora

Ata potrebujem tam zaniest rozvrh hodin,tak som len tak medzi recou chcela sa opytat :) No ale ok,budem tichoooo... Papa

Aťa

Senora, ahoj! Neopováž sa na to teraz pýtať!!!!!! Mám dojem, po 15-tich dňoch odo dňa, kedy Ti to doručili rozhodnutie nadobúda právoplatnosť. Ak chceš, opýtaj sa potom, až to rozhodnutie bude právoplatné /pre istotu/....Oj, ale som rada, že si spokojná. Ahoj, ahoj, ahoj.

senora

Ata dakujeeeem! A predstav si,ze na 4 roky...skoro som odpadla,ked som to zbadala.Len ci to neni preklep :) Musim tam ist este nieco zaniest,tak sa pre istotu popytam.

Aťa

To yes bola prvá reakcia...a teraz druhá. No vidíš a my sme tu už preberali tie najhoršie alternatívy. Zdá sa, že niekedy sa tento štát dokáže k občanovi aj slušne správať...Tak veľmi som Ti držala palce a som rada, že ste tak dobre dopadli...pozdrav odo mna detičky! Ahoj.

senora

Mas pravdu,take su zakony... ale tak to uz chodi.Niekedy ma vedia na uradoch tak vytocit! Minule som bola na soc.poistovni... predvolali ma a napisali,ake papiere si mam doniest a tak.Prisla a oni ze,chyba vam rodny list dietata.Ok,prisla som na druhy den so vsetkym a ze treba vyplnit este papier a donies.Ok prisla som dnes a ze treba vyplnit este 2 papiere a zajtra doniest.No parada,tak sa bavim a beham... sa nezabavis? Ved co,sa nepovlacim s detmi po uradoch,asi sa moc nudime doma.

Aťa

Senora,ahoky! Je to smutné, ale je to tak. Ak vykradnem banku, vyfasujem 10 rokov, ak zrazím autom a zabijem človeka, tak 2 roky. Štát, aby neskrachoval, tak Tebe s dvoma deťmi prispeje sumou 2500 SK, ale podvodníci, ktorí štát okradli o milióny si veselo chodia po slobode. Naozaj máme dokonalé zákony..