PREDLŽENA MATERSKA ?

Aťa

Preklepy robi kazdy...to neva..Ty si z TN? Ved to Ti mozem prist zaspievat osobne pod okno a este usetrim za SMS! Som z DCA...dnes som to dala zistit, takze zajtra Ti tu necham odkaz o ktorej mas vo stvrtok Duhu pocuvat..je to nejako rano 07.00 -08.00 hod.dufam, ze to potom neprespis!!!!!!!! cauko

Aťa

Senora, sa Ti smeje..teraz uz aj mne..uz je noha skoro ok, uz iba trosku čapcem, ale sikovnym patri svet...Tie Rajecke Ti zo srdca prajem..urcite si potrebovala vypnut, pozdrav odo mna priatela, ze to bol dobry napad...K NARODENINAM TI PRAJEM VSETKO LEN TO NAJLEPSIE!!!!!! Chytate radio DUHA? Ak ano,tak Ti dam zahrat,,napis..pááá

senora

Takto po stromoch si lozis? hehe Ale aspon,ze si si ju nezlomila,to by bolo horsie.Ja som sa bola vcera masazovat v rajeckych,priatel mi to dal ako darcek k narodeninam,som mala vcera take mensie jubileum :)

Aťa

Senora, takze Ti nakoniec priznali ten plny prispevok...som rada, ze to tak dopadlo! Oberala som jablka, lozila som po stromoch a fajn...zisla som zo stromu dole a smykla sa mi noha..

Aťa

Senora, som rada, že to máš konečne vybavené! Vieš čo? napadlo ma, veď Ty by si mala poberať k príspevku aj príplatok. Neviem presne 1500, alebo 1700 Sk. Máš ho? Napíš..ak nie zistím viac, čo a ako. Ináč sa mám dobre, akurát som si vyvrtla kotník, ale už je to fajn..no čo, keď som šikovná...páááá

senora

Ata nepisala som,lebo som cakala kolko mi poslu :) mala si pravdu je to 20 hod... ale peniazky su ok.To je hlavneeee... ako inac?