PREDLŽENA MATERSKA ?

senora

Ata ja som Tatiana :) ale zajtra pocuvat nebudem,lebo idem prec o 8... nieco povybavovat.A veru sa stale tulam,ten moj priatel je taky pobehaj,rad ma vselikde vola.. Jedna moja sestrenica robi tam v DCA,nejaky novy bar FAN.. tak tam robi casnicku.. Pa

Aťa

Este mi napises aj meno? ja poznam rodinu Rafajovu.. Pocuvaj...vsak sa len tulas!..Ale nie, prajem Ti tam krasny oddychovy vikend...ahoj.

senora

No pekne... volaju sa Rafajove :)Tak zajtra budem teda pocuvat zasa jo? Poobede odchadzame niekde na Liptov na chatu,tak sa tesakujem

Aťa

Senora! Aj som si to myslela,pretoze som to dvakrat posielala sms a nedostala som potvrdenie o prijati.....Ale nebojkaj, Aťa sa neda odradit...zajtra skusim znova...ved raz sa to musi podarit!!!Tak pocuvaj, ok? A nakoniec zistim, ze chodis na navstevu k nasej susede..aj ja byvam Pod Hajom

senora

Ata ocuvala som,ale niiic som nepocula :( Mne aj hovoria,ze na tych 18 vyzeram :)),aj ked uz som stara koza pomaly... teda taky najlepsi vek je to.Ta moja rodina byva kdesi pod hajom sa to vola..

Aťa

Pocuvaj, Senorka, lebo ja byvam v tom case mimo radia a ja to pocut nebudem, iba to poslem..waw..18 je vela?.-))))))ved mozem ubrat, ked chces...a dobre pocuvaj,mozno tam bude aj pozdrav pre mna...cauko

Aťa

Senora, zistila som...zajtra od 08.00 -08.30 hod. pocuvaj, nezabudni!!!!!!!!!!!zablahozelam,ale poviem ze si mala 18, dobre?....mne tam uz asi daju aj zlavu, ved ja tam pisem sms tento tyzden uz 4x. pááá

senora

:))) tak mozes prist,ta aj na kafe pozvem.V DCA mam rodinu v starej.Nooo tak to budem pocuvat,o 7mej vstavam,takze neprespim :)