PREDLŽENA MATERSKA ?

senora

Atka ahoj... tak to potom asi nic,to nemam.No a inac... dakujeeeem! Som taka rada,ze mam zasa 18 :)))) Pocuvala si?

Aťa

Senora, ak pri posudeni Tvojmu dietatku bol priznany kompenzacny prispevok na prevadzku OMV /normalnou recou " na benzin"/, tak mas narok na ZTP oznacenie vozidla. Vybavuje sa to v TN . Ale ak nemas tento kompenzacny prispevok, tak nemas na to oznacenie narok.

senora

Tak pocuj Ata... ako to je teraz so ZTP preukazmi,myslim tie na parkovanie a tak.Ja som ho mala,ale mam dojem ze to nejako zrusili a je to len pre takych fakt moc postihnutych,ktori su na vozicku a tak.Neviem,ci sa mam ist na to pytat.Lebo ona ma vlastne so srdieckom,ci to plati aj na to ci nie...

Aťa

Senorka, keby som bola mala rozum a dokoncila VS, tak by problemy ZTP boli moja praca. Velmi ma tato tema zaujima. Mame aj v rodine ZTP, ale to je uz diagnoza skor vekom..pááá

Aťa

Haha..to bolo prve, co ma o teme zdravie napadlo, ale fakt mi pomaha...aby som nezabudla, vies, ze od augusta menili zakon o dochod, poisteni..bola si si to vybavit?..cauko

senora

Ata ano bioparox si chvalia,ale ja ho veru nemusim a a ni moje deti nie.Je to nechutne.Ja si dam citroniky a stiplave cukriky :))

Aťa

tak poznam....ale aby nam nezrusili temu...rychlo nieco napisem o zdravi...ak ma boli hrdlo pouzivam bioparox sprej...ahoj

senora

Ata jaaaj... ich meno :) ja ze moje.Ano jedna z nich je Eva a druha Petra.No aky je ten svet maly... Aj Tebe dobruuu

Aťa

Uz som si zvykla na Senoru,dik, ze si napisala svoje meno,Tatiana, chcela som vediet nejake meno tej Tvojej rodinky Rafajovej...len tak z videnia, nie osobne poznam Evu Rafajovu..je to ona? Dobre nechame blahozelanie na pondelok,oki? Ahoj a dobru nocku..