negativny test a menzes nikde

kacenka

Ahoj ja si myslim ze moze byt test aj pravdivy ja nie .......... je možne aj aj :S castokrat testy su klamlive a musi sa dlhsie cakat mne to povedal gynekolog , a zase nemusis byt gravidna moze to ist o psychycky stav, zmeny v organizme, alebomoze ist o inu poruchu ..... :( ale urcite ti odporucam cervene vino a sex, a uvolnenie, a nemysli na to ze mozes byt gravidna a potom urcite zbehni na gandu ;) drz sa :)

jara

Aj mne sa tento mesiac stalo niečo podobné.Nakoniec som dostala až po dvoch týždňoch.Stres v práci a tiež z toho ,že ti meškajú.U mňa tiež neprichádzal do úvahy gynekológ.Tak sme si s prieteľom otvorili fľašku červeného a sexsovali ako o život.Uvolnila som sa a do dvoch dní som mala.

bubu7

tie testy nie su spolahlive, mne vysiel test pozitivny, menzes nikde, bolesti v podbrusku...a nakoniec z toho bola cysta...

silvias

Milá Joana!
Tehotná môžeš byť aj napriek tomu,že test ti vyšiel negatívny.Neviem ak nemôžeš ísť ku gynekologovi tak počkaj ešte určitý čas či ti nepríde menštulácia a ak nič tak si skús urobyť ešte jeden test a potom uvidíš!!
Silvia