negativny test a menzes nikde

palculienkkka

Pridal:
maťka28159 07/04/2008 13:25
ANI NEVIES AKO SI MA POTESILA..TIEZ MI VYSIEL NEGATIVNY TESTIK A PRIZNAKY ZIADNE.. DNES IDEM NA KRV

wendy

prosím poraďte mi! Mešká mi menzes viac ako týždeň (vždy bol pravidelný), Robila som si 2 testy - negatívne. Čítala som, že keď je málo hormónu hCG, tak môže byť aj dlhšie negatívny. Neviete niekto aká je k tomu závislosť teploty? Musí byť pri tehotenstve zvýšená teplota v každom prípade? Alebo môže byť aj normálna (nízka) a aj tak môžem byť tehotná. Vraj to je tiez ako test tá teplota. K lekárovi nemôžem ísť lebo som ešte mesiac v mimo SR. Veľmi by som chcela byť tehotná, som z toho mimo.

nadovka

Bola som u lekárky tá mi povedala, že je to normálne, urobila mi sono, malá maternica, žiadna tehotnosť. Ale čo to stále väčšie brucho, testy sú tiež negatívne...

wendy

myslim, ze po troch mesiacoch uz musi byt test pozitivny, pretoze v moci je uz veke mnozstvo hormonu hCG, kedy si si ho robila naposledy? A lekarka by to podla mna mala vidiet. Jedine, co je tu podozrive je to slabe krvacanie... ak je velmi rozdielne od predosleho a ziadnu zmenu si nezazila, tak chod este raz k lekarovi a povedz o svojom podozreni.

nadovka

Ako to tak čítam začínam mať strach. Urobila som si viacero testov, všetky negatívne, menzes mám tri mesiace slabý... Môžem byť tehotná už viac ako 3 mesiace a ešte o tom neviem? Totižto nohavice ma začínajú tlačiť hoci na váhe nepriberám... Mohlo sa stať, že doktorka pri sono vyšetrení maternice nezistila event. tehotenstvo v 6., príp. 7.týždni?

maťka28159

mne meškali asi 10 dní, potom som si urobila test a bol negatívny. A dnes som v 7tt., takže určite si choď dať zobrať krv. Ja som nemala žiadne príznaky tehotenstva až na to, že sa mi stále chcelo spať. Držím palce

ange

ak si si robila test a dvakrat ti vyšiel negatívne tak sa nemusíš báť a to že ti mešká cyklus môže byť aj koli tomu že si v strese lebo stres obí svoje tak sa už tolko nestresuj a vetko bude v poho8=)))

doomccaa

mno ja neviem ci ho mam lebo ked si idem utriet vaginu sama krv ale vobec nic necitim a bojim sa !! poradte mi plosim!! dakujem