negativny test a menzes nikde

monikaivan

toto je diskusia o tom kolko moze meskat menstruacia a nie ci mozem sexovat alebo nie.... tak sa deti spamatajte!!!! ja som panenstvo stratila v 19 rokoch teraz mam 26 a chceli by sme s manzelom dieta tiez mi to meska 7 dni ale tehotna niesom ani choa som nebola ani nic a preto sa chcem spytat ci sa to neukaze trochu neskor lebo poznam pripady ze az v 3mesiaci zistila ze je tehotna dakujem

dOmCuL@TkO

awojte...pls potrebujem poradiť!zobrala som si1x tabletku po a za 5dni som dostala menstruaciu-slabu ale trvala 5dni....odvtedy na pobolieva podbrusko(ale nie pravidelne),a ete ktomu sa mi tvoria aj na vajecniku niekedy cysty:(a keby toho nebolo malo mi vysli imunologicke testy zle!mam moc slabu imunitu:( a ted mi uz menstruacia meska skoro 3 tyzdne!spravila som si aj tehotensky test ale bol negatívny!ja viem ze ta tabletka je silna a velky zasah do organizmu...ale myslite ze mi prave ona takto uskodila ze mi meskaju tak dlho?sice ja mam vzdy problémy ze mi meskaju par dni, nanajvýš tyzden!ale toto sa mi nestalo:(uz som zufala:(

lenuska1405

ahoj,chcela by som sa oyptat,,meska mi menzes 2 tyzdne,, testy negativne, aj gynekolog vylucil tehotenstvo ,,ale bolesti mam stale uz skoro mesiac,,.Dostala som injekciu a stale nic.Je mozne ,ze sa lekar zmylil

kery

poradi mi niekto?meska mi to uz cez dva tyzdne a vsetky testy boli negativne,myslim si,ze nejake priznaky by som mala a citim sa uplne inak ako predtym

winki

anqua...vyskusaj horuci kupel a daj si k tomu par poharikov vina..to by ti mala privodit menzes. ale meskat ti to moze aj ked si po chorobe alebo mas nejaky zapal o ktorom nevies a tiez z nervou.

dancaBB

anqa: este jedna pripomienka, aby si videla co si si sposobila...citujem z jednej internetovej stranky: trestný zákon je nekompromisný. Stanovuje, že ten, kto vykoná súlož s osobou mladšou ako 15 rokov alebo kto takú osobu iným spôsobom pohlavne zneužije, potrestá sa odňatím slobody na jeden až osem rokov.cize pozdravuj priatela...

winki

presne tak danca. kam tento svet speje? mam 24 a ked som ja mala 15 tak som ani ja ani moje kamosky neriesili sex...ved sme ani nevedeli poriadne co to je. a dnes? pomaly 11rocne baby uz roztahuju nohy a myslia si ake su oni velke zeny. Deti spametajte sa. ja som mala prvy sex v 19tich a trosku lutujem ze som este nepockala.

dancaBB

anqa: no tehotna byt mozes...jeden test este nic neznamena...a nehcapem ze ci nevie ze ci to do teba pustil..boze kam uz tato spolocnost speje ked uz 13 rocne sa boja ze su tehotne...a pokym si thotna tak vyvolavacku nedostanes...a ak si tehotna, tak sa priprav ze budete mat s priatelom poriadny pruser...a vlastne aj ked nie si..lebo nemas este 15 rokov..takze dobre si si zavarila...nechcela by som byt tvoja mama lebo by som ti dala taku facku ze by si na dalsie 4 roky zabudla co je sex

anqa

o 3 mesiace budem mat 14 rokov a menzes mi meska uz vyse tyzdna a frajer newie ci do mna pustil od toho je uz asi 2 tyzdne robila som si test a bol negativny . este sa mi nestalo aby mi meskali kramy mozem byt tehotna ? a ta injekcia na vyvolanie menzesu moze ju priat aj dievca ktore je este pod zakonom?

allen27

reagujem na otázku ktorú si podala iqua na stránku po akej dobe vo vyvolávacej injekcii môže dostať menštruáciu.
látka ktorú obsahuje vyvolávacia injekcia väčšinou je to Agolutinový koncentrát, vyvoláva príchod menštruácie do 10 dní. u každej ženy je to však individuálne môže to prísť aj skôr ale do tých 10 dní by sa mala ukázať.