negativny test a menzes nikde

nellla

Tehotenský test mi vyšiel negatívne, hoci som bola v 6.týždni tehotenstva. Mimochodom, výsledok testu môže byť pozitívny aj keď má žena cystu.

nellla

Tehotenský test mi vyšiel negat.,hoci som bola v 6.týždni tehotenstva. Mimochodom- pozitívny môže byť i vtedy, keď má žena cystu.

RNG

Yam(divoky mexicky) a senovka grecka obsahuju polotovar na prirodzene vytvaranie hormonov a tak vyrovnat hladiny porusene hak-om

blueye

baby poradte mi, pred mesiacom som prestala brat anti, a teraz v piatok som mala dostat kramy, ale este stale nic, nechapem, moze to byt tym ze som ich prestala brat?

Aalex

Ahojte baby, akú dobu po pohl.styku by mal test ukazovať správne? Týžden, dva, mesiac..? Mešká mi to asi 4 dni, lenže nikdy to nemám pravidelne, robili sme to "naostro" - skrátka všetko išlo dnu. Robila som si test minulý týžden - negatívny. Dnes som si kúpila nejaký digitálny stál 10libier-skoro 500sk a tiež bol negatívny. čo myslíte, može to byť tehotenstvo?

nikoletta

ahoj:)neviete mi poradiť, či sa pri meškaní cyklu nedá menzes nejako vyvolať, okrem návštevy gynekológa.vďaka:)

weronicka

ahojcek jolana, mne tiez meskala menzes a prave po tyzdni som ju dostala, ono to bude v pohode. aj ja som mala test negativny. este pockaj ten mesiac, ona ti moze aj jeden mesiac preskocit. a ked nic, tak chod po mesiaci gynekologovi, on ti pichne vyvolacku

zuzanka303

Ja som mala po dvoch tyzdnoch meskania menstruacie negativne 2 testy a salela som, lebo som sa absolutne necitila tehotna a menzes nikde! Tak som o tyzden nato zasla za doktorom, absolutne presvedcena o svojej netehotnosti, na vyvolavacku a on mi tam na sone nasiel maleho 2mm bubika.