negativny test a menzes nikde

petulik

Mmentalne mi meska menzes asi tak 6 dni,ale mavam nepravidelny.Skusala som aj horuci kupel a asi aj 3 krat,pijem teraz bilinny caj a stale nic.Pred vcerom som si robila test a vysiel negetivny ale mam v podbrusku sem-tam bolesti a take tlaky.Co mam spravit,prosim poradte

didiiika

ano je to mozne pretoze jasom bola na potrate a ked som bola v tretom mesiaci dokonca som dostala kramy a aj etsty vysli negativne a ked som isla ku doktorke povedala mi zesom tehotna ze kramy bolilen plodova voda a testy niesu take spolahlive takze si davajte pzorr

clada

myslím si že nie si tehotná. teraz sú testy na vysokej úrovni, a určia tehot. aj na druhý deň.
bud si v strese, prechladnutá. ved z tohto počasia sa ani nič iné očakávať nedá.

veraa

ja si zase myslim ze tie testy z lekarne su celkom spolahlive na 90 percent..
nikedy ked si myslime ze sme tehotne sa prilis koncentrujeme na seba a pozorujeme ..ja som bola tiez unavena .. zvacsene prsia .. divne pocity v bruchu ..nezvycajne dlhe mesaknie menstruacie ..a testy negativne...velmi som sa strsovala ale nakonies som sa kus ukludnila a krami prisli.. tak sa baby nebojte tie testy su celkom spolahlive

Lilu

poviem ti tak, ze test z lekarne moze klamat aj ked si ho spravis na tretikrat.najlepsie zajst k lekarovi, on ti povie hned ci si alebo nie.kamoska zas mala tiez take vtipne prekvapenie, ked az v 5mesiaci tehotenstva zistila ze caka babo, nic jej nebolo a menstruaciu mala stale...asi tolko.utekaj k lekarovi co najskor nech mas kludny spanok

mimuš

Ahojte baby, aj ja mám problem s negatívnymi TT. Mala som nechránený styk 2.8. 7 dní pred MM. Samozrejme neprisla. 20. a 22.8 som si robila TT a oba negatívne. Asi 4 dni mám príznaky tehotenstva. Najhoršie je pálenie žahy, točí sa mi hlava, býva mi zle ale nevraciam a som stále unavená. Poradte mi môžem byť v tom? 31.8 idem k lekárovy. Mala ste niektorá podobný problem?

renataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahoj ja práve prežívam ten istý problém čo ty. vo štvrtok sa chystá k lekárovi.mám strach pretože test mi vyšiel pozitívny.držím ti palce nech ti to dobre dopadne.

vrba

ahoj takze k tvojej otazke v ziadnom pripade nemozes byt tehotna.vies mozno si v strese, alebo zmena pocasia na to vplyva hocico.ak nemozes ist teraz k doktorovi, tak musis len cakat,ale neboj ucite dojde.mne kolkokrat vynecha aj 1 mesiac a potom dostanem, ale ak budes brat tabletky tak sa ti to ustali a budes to mat pravidelne.neboj urcite ich coskoro dostanes.pa

charlie

Joana, mne sa stalo niečo podobné. nemala som menzes 72 dní, robila som si testy, potom som dostala injekciu- agolutín sa myslím volá a až po 21 dňoch som menzes dostala. ani len tá injekcia nezaúčinkovala v tom čase ako mala. potom som bola na sono a vraj bolo všetko ok. buď trpezlivá...