Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

eeja

alexis
u koho si bola v Ke?? robili Ti krivu prepazku a aj hrbol??? mala si tamponadu a kolko??? kedy si sla spat do prace??? ja mam strach z tamponady.

atalienka

alexis: ahoj a ďakujem aj toto mi trošku pomohlo. Idem v marci na konzultáciu k doktorovi Kováčovi z B.B. tak uvidím čo mi povie a ty ako?

--alexis--

chcem sa vas opytat cie co ste boli viackrat na operacii, ze ci ked som bola prvy krat a vobec ma to nebolelo ci to aj po dalsi krat budem rovnako znasat...prvykrat som nemala ani jednu modrinu ani bolesti, vobec nic....tak snad mam vysoky prach znasanlivosti bolesti :)

--alexis--

atalienka: ja som bola raz ked mi dal dole dlahu. Potom o mesiac a zase o mesiac a to bolo vsetko...ale dohodli sme sa ze v buducnosti ak sa nato dam tak mi spravi aj spicku...no jemu sa to pacilo takto, ze on by mi ju nerobil, ale mne sa zda velka...

atalienka

ahoj ty si už bola ako som čítala, pravda? No ja neviem, dosť tu behám po nete a vyzerá to že si dosť chvália Mudr. Gubu BA, alebo Kováča s B.B. ja neviem