Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

tamis

Ahoj,Janik.

Zakladom kazdeho uzdravenia je viera v to,ze vsetko bude v poriadku.Skratka musis v to verit.Toto sa momentalne ucim aj ja,kedze mam maximalne negativny postoj.Skus si pozriet autosugestivne metody a skus ich cvicit..Uvidis,ze vstko bude ok.Kazda jedna choroba zacina v hlave,hlava je spustacom,to mi ver..A nedovol nech padnes este do horsieho stavu,pretoze tieto dusevne choroby,vedia dostat aj na invalidne..
Drzim palce Tebe a kazdemu,nech to zvladneme a zaradime sa do bezneho zivota.

Janik4

To tamis: to pozitivne myslenie moc nepomaha. A psika, ked teraz byvam v byte si kupit nechcem, navyse precitaj si aj inu "moju" temu - o mojej obsedantno kompulizvnej poruche. Takze psikom to riesit nemozem. A nejake zmeny v mojom zivote vzhladom na kazdodenne povinnosti urobit nemozem.
Aaaaale drzim nam palce.

tamis

ahoj,Janik.

vsimla som si,ze som medzi rovnymi..zial padla som do toho..ale tebe doporucujem hlavne pozitivne myslenie..to je zaklad..a niaku zmenu v tvojom zivote.napr.ja si idem kupit psika..pretoze depresia suvisi aj s nedostatkom lasky a prilisnym stereotypom.

Janik4

Ahojte ludkovia,
ako sa mate ? Ja stale rovnako. Dnes 23 proxetine 20 mg, Sulpirid 50 mg a Xanax 0,5 SR. Vstal som uz o 4,00 a od rana ma boli dusa, sprevadzaju ma uzkostlive myslienky a trapim sa. Boze, nech uz tie lieky zaberu!

Janik4

Ahoj tamis,
ked si precitas kratku historiu zistis, ze si tu medzi rovnymi. Depresia, lieky a cakanie na cas, kym lieky zaberu. Ja som 22 den na antidepresivach a stale nic, skor horsie ako lepsie.
Ale verim a stale dufam, ze bude lepsie. Nielen mne aj nam tu vsetkym.

tamis

ahojte.diagnostikovali mi stredne tazku depresiu s panickou poruchou..nasadili mi arketis a derin,beriem to 4 dni a je mi coraz horsie..je sa vobec mozne z tohto dostat?

Janik4

Ahojte,no ja som u lekara bol - zastavil Xanax a pridal Sulpirid. Na moju otazku, ci nezvysime ten Paroxetin bola odpoved, ze este nie. A je mi stale blbsie. Dnes som opat frustrovany zo zopa veci. Ale najviac ma vystrasili opat rozjazdene cerstve zdochliny na cestach, ktorym om sa nemohol autom vyhnut. A teraz som cely hotovy, ci som sa pri vystupovani z auta nedotkol nejakej jeho casti a ci sa nemozem nakazit z nejakych zbytkov tych rozjazdenych zvierat. Aj to je moje OCD popri mojej depresii. Boze !

marcelina78

Veru tak Potockova, je to des, tvoja mamina si tiez zazila svoje, 5 mesiacov striedala, kym nasli spravne lieky.. Ten CitaleC a SSRI pracuju na spatnom vychytanavi serotoninu, o tom Coaxile som citala ze opacne, ze priamo doplna, tak asi mi neostava nic ine, len to skusit, lebo uz ma slak trafi z toho..Keby tieto diagnozy neboli taketo akutne, ze clovek ma cas vyckavat co mu zaberie, ale ked clovek preziva z hodiny na hodinu, je to uz na maslu cakat mesiace ci volaco zaberie, neviem, co mi daju, ked mi nic nezaberie, asi elektrosoky a to uz si radsej mozem kupit 2 metrove lano :DDD

potockova

marcelina pekne, tak to máš fakt už odskúšané dosť a nikdy nič nepomohlo, to som inak ešte nepočula, tak skús aj ten coaxil, ten pracuje na inom princípe ako SSRI, verím, dúfam a prajem ti nech niečo už konečne zabere, musí ťa to ešte viac deprimovať, z toho by som bola úplne unvanená už, len čakať či niečo zaberie.. Skús tomu pomôcť aj sama, nesleduj sa a hlavne mysli pozitívne.. !

Janik nevzdavaj sa, lieky určite zaberú, u každého je to len otázka času.. Poprípade choď k lekárovi a poraď sa či nemusíš zvýšiť lieky alebo vymeniť za iné..