Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

RNG

Janik4, ked si myslis ze Slovenska kontrola bezpecnosti doplnkov je prisnejsia, ako v USA, tak si naivny. Ja ako dovozca som mal do cinenia so schvalovanim doplnkov na dovoz a mozem ta ubezpecit, ze vybavenie Slovenskych laboratorii na to je ubohe voci USA.

Maros75

marcelina78
Beriem par liekov co mi pomahaju .Dlho bolo obdobie,ze ani sam lekar nevedel co mi predpisat.Je tazke najst skvelu recepturu,hlavne ak clovek nepovie vsetko s cim ma v hlave problem.
Treba sa vyspovedat ako v kostole......potom sa daju urcit lieky,ktore dokazu pomoct a neuskodit.

potockova

Jéé tu sa to aj rozbehlo, zdravím všetkých "psychošov" :) Dúfam, že som nikoho neurazila, je to fór, tiež do tej kategórie patrím :)

Marcelina takže sa stále nelepší podľa toho čo čítam? :(
Ja som od soboty zvýšila lieky a už začínajú tie hnusné migrény, pre ktoré vždy do par mesiacov vysádzam všetko svinstvo, lebo mám pocit že pri tých bolestiach je to točenie menšie zlo a haluz pri panickych atakoch by som bola radšej keby ma hlava bolela :) Dúfam, že to je dnes len z počasia..

Janik4

marcelina a dalsie moje priatelky v depresivnej nudzi - drzim vsetkym palce. Mam za sebou dva divne dni, ale dnes mi bolo predsa len lepsie. Dufajme, ze to vydrzi.

Janik4

K tym prirodnym liekom - ja som skutocne zastanca prirodnych lieciv - za podmienky, ze prejdu slovenskym ustavom na kontrolu lieciv. Takze ziadnych prispievatelov v tejto oblasti nezatracujem, ale objednavat si lieky zo zahranicia bez SK kontroly - na to nemam dost odvahy.

marcelina78

ono je sranda, ze tie stavy vyvrcholia panickym atakom a cloveku sa ulavi, ale u mna to bolo tak nejak trvaly stav niekolko dni..

43

tak to je teda zvlaštne z mojho pohladu,že mavaš taketo stavy pri uživani liekov a nie pred tym.lebo to su take stavy panickej poruchy,uzkosti.ja som to maval avšetko pred tym.
mne velmi pomohli na tieto stavy sedenia u psychologa a knihy,že som si uvedomil ačo to mam a že s atoho nemusim bat......
držim palce!

marcelina78

Maros 75, co odporucas namiesto Xanaxu, vlastne ja som brala Frontin, je to to iste, ako aj napr. neurol co som teraz dostala, lebo Frontin 0,5 ma uplne utlmuje a musim spat, slabsi sa uz nevyraba, tak mi lekar dal ten najslabsi neurol, vlastne teraz to funguje tak, ze na recept napise lekar len ucinnu davku a mg a lekarnik poda pacientovi najlacnejsi liek na trhu s tymto ucinkom, ak pacient nepoziada o iny s tou istou ucinnou latkou od ineho vyrobcu a nedoplati si ho, dnes som sa docitala, lebo mi bolo divne, ze bolo na recepte len nazov ucinnej latky, namiesto lieku, neviem preco je to tak...

marcelina78

Veronique skoda ze si s tym Mirzatenom nepokracovala, ked ti robil dobre, lebo mne okamzite z neho zacalo chitit jest, nechapala som, ale dohnala som tie kila, co som pocas tych desnych stavoch zhodila asi za tyzden, mozno 3 kg nabrala a potom sa ta zravost znormalnila, brala som 15mg denne 4 mesiace, ale potom sato akosi nelepsilo, ako som ocakavala,stale mi byvalo dost zle, tak som to vysadila.