Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Bambulka661

deni ja viem ale niekedy mam uz ozaj pocit ze to nedokazem,keby som isla aspon raz a zvladla to v pohode sama myslim ze potom by som sa bala coraz menej ale ja sa nedokazem odhodlat ani raz ist niekam sama :(

deni6789

ahoj bambulka. ja s takym srachom sadam den co den do auta. a este k tomu mam v aute aj syna. mavam pocit,ze kazdu chvilu stratim kontrolu nad autom,je to strasne,viem. ale musim sa cez to preniest. mala som dost vaznu auto nehodu,po nej som sa tak soferovania nebala ako v poslednych mesiacoch. chlapec vsak do skoly musi,a ja som ta,ktora ho tam musi dopravit v poriadku. ver mi je to tazke.

Bambulka661

ahojte,mna uz ztohoto slahne zas mi je zle a to nie ze dostanem zachvat ale cely den sa necitim dobre,vnoci som zas divne zaspavala bolelo ma cele telo a ete som mala ten pocit ze sa idem zadusit ked zaspavam.:((,mne uz pomaly aj sily ubudaju ztoho neviem kedy bude dobre...nevladzem,vcera ma prisla pozriet kamoska a samozrejme dala vediet dopredu ze pride a kym prisla ja som chytila stres a zachvat podlomili sa mi kolena atd atd...a to nehovorim ze som bola doma zo vsetkymi tak neviem coho som sa bala..a to mam potom aj niekam vynst na ulicu?no toho sa bojim a sama urcite nevyndem...a aj ked mam ist s niekym je to dlhe dlhe prehovaranie :(

Bambulka661

deni ja som si stiahla zumbu na www.ulozto.sk ,do vyhladavaca vhod zumba a podla toho jaku ces si vyberies...ja som si stiahla tu 25minutovu ale aj tu 55minutovu...sice to trva trosku dlhsie kym to stiahne teda zalezi od rychlosti netu ale stoji to ozaj zato :)clovek sa hned citi lepsie

deni6789

ahoj hubinka. v prvom rade ti srdecne gratulujem k tvojej dcerke. no vidis,ze si to zvladla,klobuk dole. bolest zmizne ani sa nenazdas. som rada,ze ste ok obidve. ja sa mam tiez dobre. hladam si robotu,ucim sa norcinu,to ma dost zamestna,takze nemam cas rozmyslat nad PP. A ide to v celku dobre. tak sa drz a vsetko len to najlepsie mamina.

bugina

čautee chcem sa ku vam pridať, PP mi diagnostikovali v Januari a to mam len 14 rokov :/ Každa psychiatrička ma posiela len na liečenie,ale pokusneho kralika si mozu zrobit z niekoho ineho a nie zomna :) chceli namne skusat lieky že ktore mi zaberu,pche xD Začnem brať Sertralin Actavis , a beriem aj StresVit ::)) koli PP som vynechala neskutočne veľa dni školy,až vstredu idem teraz do školy a potom tie 2 mesiace nejak prežijem a konečne nova škola novy ľudia novy život :) a dufam že aj bez PP :)