Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

monza

Bambulka, ja sa už takto trápim rok, mám 46 rokov, najprv vysoký tlak, neustále točenie hlavy, tráviace problémy-stále ma nafukovalo,bolesť hlavy a hlavne búšenie srdca. Zo začiatku som musela chodiť z roboty domov si na hodinku ľahnúť, nevedela som existovať. Mala som nasadený neurol ale bála som sa ho brať pravidelne, šla som k neurologičke na kontrolu a povedala, že ho musím brať. Nakoniec mi internistka predpísala Citalec a zároveň som brala magnéz.inj. a Milgamma inj-B1,B6 a B12. Aj tieto vitamíny posilňujú nervy. Teraz zatiaľ ani neurol nepotrebujem brať. Citalec som musela vysadiť, nebolo mi dobre.

monza

Ahojte, ja som začala brať AD Citalec, musela som ich vysadiť, lebo mi bolo veľmi zle od nich, zároveň som brala vitamíny B Milgamma injekcie a magnézium. Zatiaľ sa cítim dobre. Treba doplniť vitamíny B1, B6, B12. Teraz ešte pôsobia tie injekcie, ale neskôr si ich doplním.

Bambulka661

baby dakujem za podporu len umna je to take ze ja si ani nepoviem ze idem k doktorke a pride mi zle a odpadnem bo co...ja si len poviem ze idem k doktorke a zrazu bum zleee..a to som este doma...hned to same pride namna a to som este ani nemyslela nato ze co sa vsetko moze stat...kokos nech uz som ztoho vonku nech uz zacnu aj lieky zaberat ... :((

potockova

Bambulka vzchop sa trosku, ja viem, ze je to tazke, presla som obdobim ked som nevysla ani pred branu,, pracujem a priatel ma musel kazdy den vozit z prace aj do prace, proste sa to nedalo, aj ked som sa prekonala ze idem sama, tak mne to skor urobilo este vacsi sok, sadala som si na obrubniky na cestach, ludia na mna kukali jak na mimozemstana, ale tak inak sa nedalo,, ja beriem lieky druhy mesiac a zacali konecne aj ucinkovat,, pomalinky zacinam vsetko sama, a hlavne coho osm sa zbavila v mojej hlave je strach a to mi k tomu prispelo este viac,, uz som to tu raz pisala nehovor si slova typu odpadnem, ja to nezvladnem, nase podvedomie na tie slova reaguje, hovor vzdy v pozitive, mysli na to ze je dobre .. ono to pojde uvidis, drz sa, vela sil prajem..

RENA23 ako sa máš? Ako sa ti darí bez liekov, už si dovysádzala? Dôfam, že je všetko super :)

palenka

ahoj bambulka,ja som tiež dlho odkladala navštevu lekara,mam aj vysoký tep,včera som ti pisala že dnes tam pojdem s kamaratkou,išla som nebolo mi dobre,ale zvladla som to,k svojej lekarke som išla už sama,mam to blizko ale bolo mi hocijak,som doma a strašne som rada že som to s pomocou zvladla,a určite raz pojdem aj sama,ale je to tažke viem,mam aj depresie tažkeho stupna,PP-agofobiu,ak si navzajom pomožeme určite to zvladneme,ja tomu verim a chcem byt zdrava,je nas vela ale malo ludi o tejto chorobe hovori,nahambi sa požiadat o pomoc ak to potrebuješ skus,budem rada ak si všetci budeme davat silu ist dalej...pa

rena23

Roman, pri uzkostnej poruche je to bezne, v prvom rade treba odstranit pricinu - AD + terapia. Pomoct si mozes aj sam roznymi dychovymi cviceniami, progresivnou relaxaciou, autogennym treningom, ale v prvom rade sa treba naozaj liecit.

rena23

gabi, AD nie su oblbovaky, to su len predsudky, ktore sa o nich siria, ak sa chces radsej dalej takto trapit, je to Tvoja slobodna volba...

Roman72

Ahojte, ma niekto dennodenne stavy, ze sa dusi ? Alebo nutkanie na rychle plytke dychanie az s lapanim po dychu ? Napiste a poradte prosim.

gabi000

ahojte, ja mam tiež stále strach, no psychiatrovi ísť nechcem ani brať žiadne oblbovaky. Bojim sa ísť von, malých priestorov, a takmer celý deň mi býva zle. (pocit dusenia, slaboť, závraty, neprestajný smútok a mnoho iných ťažkostí). je to ťažké, no verím že to zvládnem.