Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

letica

DOBRY DEN..CHCEM SA OPYTAT AKO ZISTIM CO JASKOR CI SOM ABO NIE SOM TEHOTNA.??PO KOLKYCH DNOCH SA TO MOZEM DOZVEDIET CO NAJSKOR??nas styk nebol chraneny a bojim sa.som si ista ze sa do mna urobil.DAKUJEM KRASNE

Nurkita533

dobry vecer mam taku prosbu .chcela by som vedie ci som si skoro urobila tehotensky test po 4 dnoch .ideme na ostro aj pocas plodnych dni myslela som si ze som tehotna ale baby test mi ukazal negativ.dakujem za radu

Martina11

Ahojte chcem sa spýtať je možne aby došlo k oplodnenie len preto že sa moje a partnerové pohlavne ustroje len dotýkali nič viac nič menej tam nebolo....

angi07

Ahoj, dnes som bola u lekára. Robil mi ultrazvuk, hovoril, že na tehotenstvo je to ešte skoro, aby to zistil ultrazvukom, ale hovoril, že menzes určite nedostanem , lebo by to videl, keby áno. A podľa všetkého by som mala dostať dnes- zajtra. Takže sa teším a dúfam, že sa nám to podarí :-)

Netehulka

.zuzka-staci zagooglovat a najst si clanky australske, britske a americke. To som citavala tak necely rok dozadu, nechce sa mi to hladat, ale ked na ne nadabim, hodim ti link.

Samozrejme, nepise sa tam, ze to vzdy na 100% tak funguje, ale vseobecne ano. Nech tolko dotycna nesexuje a mozno otehotnie rychlejsie.

angi07

No ovulačné testy som robila aj ráno aj na večer aj cez deň. Mala som ich veľa jedno 5 ks balenie , čo ma stálo 17 € a ostatné som kupovala po jednom. Ale nič. Píslai tam, že keď je len 1 čiarka, tak test bol zle spravený, mám namočiť ešte raz do moču, ale nič. Alebo že možem byt tehotná, alebo mám cystu. Ale ani jedno. TAk neviem.Dneska som mala ísť k lekárovi , len má dovolenku. TAk musím vydržať víkend a v Pondelok sa uvidí.

.zuzka

Netehulka
zenske spermie, muzske spermie... posli link na tie zahranicne clanky z ktorych to mas, v zivote som nic podobneho nepocula, tak nech sa nieco nove naucim ;-)

Netehulka

Myslela som si, ze chlapca a moj dovod je taky, ze kedze ste skusali velmi casto, zenske spermie nestihli dozriet na taku kvalitu, aby predstihli tie muzske, ktore su rychlejsie, cize nemali prakticky ziadnu sancu prebit sa.

Ja mam tiez termin na zaciatok marca, ale cakame dievcatko. My sme to skusali raz za tyzden. Sice moj priatel by tento akt prevadzkoval aj 5x za tyzden, ma stastie, ze sme to tak nerobili, lebo som si ista, ze by sme teraz cakali chlapa a on chcel dievcatko. Hehe.

Napriklad ja som skusala, ze kolko jeho spermie vydrzia, ale aj ked sa v odbornych clankoch pise, ze pri dobrej kvalite a stasti mozu vydrzat aj 5 dni, tak nam tak dlho nevydrzali. Ono kazdodennym sexovanim sa ten pocet znizuje, takze v podstate je tam vzdy menej spermii na oplodnenie. Ked dlhsie vydrzis neskusat, viac sa ich stihne vytvorit a dozriet. Ale kazdy chlap ma inu kvalitu, takze niekomu sa moze podarit aj castym skusanim, ale ja radim tejto babe radsej sexovat raz za 2-3 dni, nech tie biciky dozreju.