Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

Suja

Stala sa mi taká vec .....boli sme na chate áá troška sme to prehnali s alkoholom ...ááá to bola osudná chyba ....s kamarátom mali sme nechránený sex ....po chate pár dní mi bolo dosť nevoľno ....za každým keď som si zapálila cigaretu prišlo mi strašne nevoľno .....na vracanie môže to byť znak tehotenstva??? prosím odpíšte mi na to ....Ďakujem ....

jaanuskaa17

Ahojte. Mám mensi problem. Pred 4 dnami som mala sex s priatelom, samozrejme pouzili sme kondom. Ale, ked bol vo mne, kondom sa nam roztrhol, len sme si to akosi ani jeden nauvedomili a asi minutu sme to robili bez neho. On sa vasak do mna neurobil. Moze sa stat, ze som otehotnela???

pľuvanec

AHojte chcela by som sa opýýtať .. ja som s priateľov spala v Pondelok tento .. A zväčšili sa mi cicky a aj bradavky neisom si istá či som tehotná alebo nei ? Kedy sa to ukáže A krámy mám mať až nabudúci mesiac

lejdyyyy

Ahojte. Pred 2 týždňami som mala s priateľom nechránený styk a ušlo nám, to viem. Mala som aj plodné dni.Neskôr som cítila ´´tehotenské zmeny´´ ale včera mi mali začať kramy a začala som špiniť a dnes slabo krvácať(na menštruáciu to asi nieje). Tehu test nebude dôveryhodný lebo som po potrate:/ Nvm čo to môže znamenať. Vaše skúsenosti???????

LETICIA

hviezdicka jezis si normalna? 2 kondomy a uz sa necitis dobre, chystaj vybavu a vyberaj 2 mena. nie niesi tehotna, nesexj ked nevies o tom nic, ci si myslis ze na teba prehodi trenky a si v tom? kazda druha tema je o tom.

hviezdička

ahojťe mám strašnu dilemu,poradťe mi prosím ,v piatok som sa z priaťelom milovala mali sme konomi preistotu 2 milovali sme sa prví krát a neurobil sa domna ,možem aj tak byť tehotná , necítim sa dobre bolí ma brucho .. poradťe .. " !

Lulu2011

holka - podla mna tehotna nie si, to, ze sa necitis dobre, robi psychika, stres, lebo si myslis, ze mozes byt tehotna

tabletky + kondom, aj ked zlezeny, podla mna na 99% tehotna nie si ;)

holka419

chcela by som poradiť. Mala som pohlavný styk s mojim priateľom ktorý je ešte neskúsený. Bol chránený a ja mesiac používam antikoncepciu. Práve v deň nášho pohlavného styku čo bolo teraz v stredu som mala 3tiu tabletku ďalšieho balíka. Dôvod prečo si myslím že by som bola tehotná je že keď sa spravil kondóm ostal vo mne a potom ho až vybral.. viem že som okolo bola napustená ale žiaľ neviem či aj vnútri. hneď som si dala ale sprchu. Teraz mám len strach či aj napriek tomu že užívam lieky mesiac by som mohla by tehotná pretože sa necítim dobre a neviem či by mi tehotenský test už ukázal či som alebo nie. myslíte si že je to možne?