Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

severanka

ty kokos... tak to je sila...čo sa už dnes nepokladá ako príznak tehotenstva :D že flegmatická povaha... umieram :D

TIP

NAFUKNUTE BRUCHO MOZES MAT AJ KVOLI TRAVIACIM PROBLEMOM A FLEGMATICKA POVAHA-TO SOM ESTE NEPOCULA V SUVISLOSTI S TEHOTENSTVOM.NEMUSI IST VZDY LEN O TEHOTENSTVO. VED POCKAJ, CI TI BUDE MESKAT NASLEDUJUCA MENSTRUACIA A AK ANO, POTOM SI UROB TEST A UVIDIS NA COM SI.

simonqa00

prosim chcel sa som sa spytat ze je aj priznak tehotenstva nafuknute brucho a flegmaticka povaha?... mala som 2dni po po menstruacii pohlavny styk a vyslo to bez ochrany .. a uz je to 2tyzdne po styku..dakujem

millika

...a aka je pravdepodobnost,ze ak mate kondom pri tom,tak otehotniete???v akom pripade sa moze stat,ze sa z neho nieco dostane von????

gadgetka

Dievcata, a co tak si kupit tehotensky test? Teraz maju take RAPID s velkou citlivostou, ukaze vam vysledky uz 5 az 7 dni po pohlavnom styku este pred planovanou menstruaciou. Prave dnes som jeden skusala ...:-) ... v lekarnach sa poradte - a nehanbite sa - radsej mat istotu, ako sa trapit ... priznam sa, ze vzdy, ked mi lekar predpise antibiotika, majskor sa otestujem - ved ziadna antikoncepcia nie je 100% - pre istotu, aby som neuskodila pripadnemu babatku. Testy ne su velmi drahe ... Skuste!!!

Zmatena

hej aj mna to napadlo ale ked teraz tak meskam neviem co si mam mysliet.
este 2tyzdne predtym som mala nechraneny a bez vyvrcholenia a pod miernym vplyvom alkoholu.

o par tyzdnov na to sa objavila krv. na menstruaciu to bolo este skoro. krvacala som jeden den a potom to prestalo. skutocne neviem co si mam mysliet. moje telo sa asi zblaznilo

Zmatena

Ach...caute baby...

aj ja mam rovnaky problem. uz 5tyzdnov nemam menstruaciu. posledny pohlavny styk bol pred 3tyzdnami. s prezervativom a bez partnerovho vyvrcholenia. pred tyzdnom som mala bolesti v oblasti slepeho creva, v podbrusku, aj v prsiach. ja sa uz zblaznim. neviem co sa deje. mam teraz skuskove a vobec sa mi nedari.... mam hotovu iba tretinu skusok a zvysne opravujem... neviem co mam robit. preco ma tehotenstvo rovnake priznaky ako bliziaca sa menstruacia? myslim tie prsia a brusko a nalady a citlivost... neviem co si mam mysliet... poradte

severanka

vankusik: do 24 hodín ? :D no jasné... a kde taký namakaný test predávajú?
uvedomsi jednu vec... 24 hodín po styku sa ešte oplodnené vajíčko ani neuchytilo na sliznici, test ti asi ťažko môže ukázať tehotenstvo... :D
ale sranda, ešte pred pár mesiacmi ma tu ktosi presviečal o tom, že existuje test čo ukáže už o tri dni :D a teraz ty s tvojim extra špecialnym ultra rýchlym testom do 24 hodín :D
umriem... :D

o pár dní sa tu určite ocitne niekto, kto bdue tvrdiť, že pozná test ktorý ukáže pozitívny výsledok pre tehotenstvo ešte skôr ako prebehne oplodnenie :D