Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

mamdost274

Ked ste niektore take nevzdelane tak nesexujte. Najprv si to nastudujte a potom.. To nie je normalne ake su tu niektore primitivne otazky..

45kiki45

s priatelom sme mali petting ...nie som si ista ale mam pocit ze mu ostali kusy a palcoch ktore dal potom do mna...mohla by som byt tehotna?viem je to minimalne riziko ale mam strach...prosim poradte

45kiki45

s priatelom sme mali petting ...nie som si ista ale mam pocit ze mu ostali kusy a palcoch ktore dal potom do mna...mohla by som byt tehotna?viem je to minimalne riziko ale mam strach...prosim poradte

45kiki45

s priatelom sme mali petting ...nie som si ista ale mam pocit ze mu ostali kusy a palcoch ktore dal potom do mna...mohla by som byt tehotna?viem je to minimalne riziko ale mam strach...prosim poradte

45kiki45

s priatelom sme mali petting ...nie som si ista ale mam pocit ze mu ostali kusy a palcoch ktore dal potom do mna...mohla by som byt tehotna?viem je to minimalne riziko ale mam strach...prosim poradte

carodejnica

Dievčatá keď nechcete mať deti tak nemajte pohlavný styk s tým kto si nevie dať pozor.Ja mám priateľa už vyše 7mesiacou a ani raz sme nepoužili prezervatív ani neužívam antikoncepciu a nie som tehotná lebo mu verím viem že to nedá do mňa.Tak dievčatá majte sex len zo skúsenými partnermi lebo bez prezervatíva to je lepšie ako s ním.Tak príjemný sex Dámy!!!::))

kubinka...

Ahojte..chcem vas poprosit o radu..s priatelom sme sa hrali, vosiel do mna na chvilku, bez ochrany, ale neurobil sa..môzem zostat z toho tehotna??, bo on je presvedceny, ze nemam byt z čoho, no ja uz mam bolesti brucha,este som nedostala, ale podla mna to môze byt aj stresom..co myslite?? dakujem za odpoved

Ciara

severanka :-D myslim ze dojde niekto s tym ze je tehotna a ale este to nerobila :-D
a pocuj mam problem meska mi to tyzden mala som sex ..ale wiem ze nemam byt ako tehotna ... ale je tu este moznost ze to mam z tabletiek lebo som asi tri mesiace dozadu vysadila tabletky ... potom mi dosli kramy normalne na druhy mesaic tiez a teraz mi to niak blbne newies v com je problem?