Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

ojka

ak nemáš "vek na to", aby si bola tehotná, tak sa trebalo patrične postarať, aby si nebola.... takže ak nie je z čoho, tak nebudeš(: ale možno ti meškajú len z toho stresu,čo máš teraz, veď na to vplýva strašne veľa faktorov...
ľudia nemávaju na všeličo vek, ale na to čo im vyhovuje, tak to teda ano(netvrdím,že všetci...to len taká moja úvaha)

AshLey456

Jha by som potrebovala radu... lebo s mojím chalanom sme mali sex bez ochrany... a ešte aj pretú istotu sme to nerobili dlho a ani sa nevystriekal... ale už mi meškajú krámy a troška sa bojím... je tam velka možnost ze by som bola tehotná...??? lebo on ma ubezpečuje, že nemam byt z coho ale tak nikdy newieme co sa moze stat... bojím sa preto lebo nemam ešte vek aby som nahodou bola v tom... vopred dakujem za radu...

AshLey456

Jha by som potrebovala radu... lebo s mojím chalanom sme mali sex bez ochrany... a ešte aj pretú istotu sme to nerobili dlho a ani sa nevystriekal... ale už mi meškajú krámy a troška sa bojím... je tam velka možnost ze by som bola tehotná...??? lebo on ma ubezpečuje, že nemam byt z coho ale tak nikdy newieme co sa moze stat... bojím sa preto lebo nemam ešte vek aby som nahodou bola v tom... vopred dakujem za radu...

AshLey456

Jha by som potrebovala radu... lebo s mojím chalanom sme mali sex bez ochrany... a ešte aj pretú istotu sme to nerobili dlho a ani sa nevystriekal... ale už mi meškajú krámy a troška sa bojím... je tam velka možnost ze by som bola tehotná...??? lebo on ma ubezpečuje, že nemam byt z coho ale tak nikdy newieme co sa moze stat... bojím sa preto lebo nemam ešte vek aby som nahodou bola v tom... vopred dakujem za radu...

blbe

booooze zeny.niekedy sa divim ake ste nezodpovedne!!!!!!kazda si chce uzit,a nemysli na dosledky.nic v zlom ale niektore by ste sa fakt mohli spametat....dufam ze nie som tehotna,a co ak hej...a podobne vase dristy.ochrana vam nic nehovori?

nevadi6

myslim si ze naozaj su tu niektore otazky velmi zvlastne ale tak kazdy musi niekde zacat,mam toho za sebou uz vela ... ak by ste mali nejake otazky poradim pretoze viem ake je to prezivat stres ked ani napriklad neni nato dovod samozrejme stat sa moze hocico..ako sa stalo mne...

elizabeth248

gtzzzz chcela som ti napisat ze tam je daka sanca proste ze si nie som ista lebo o takom malom mnozstve by sme o tom ani ja a ani on nemohli vediet...ale ked tak nad tym uvazujem mas pravdu..citala som si tu aj rozne prispevky proste je to jasne..neplodne dni a on sa nespravil tak aka tam je asi tak sanca?:D bliziaca sa nule myslim.... ale fakt diky aj tak...je to super si to tak precitat..

Princesska

najspolahlivejsi je v den, alebo den po meskajucej menstruacii, dovtedy Tiukazat nemusi z dovodu nizkej hladiny HCG, alebo to budu len dohady som, ci nie som? potom baby hadzu hadzu fotky testov na net a studuju zvacsovacim sklom, nevidim v tom vyznam, treba najskor pockat ci dostanem, alebo nedostanes menstruaciu

bibba

aj ja mam strach. meska mi tri dni menstruacia. (ja mavam 24-dnovy cyklus)... vcera som si myslela ze uz dostanem, zacalo ma boliet brucho, mala som iba uplne taky slaby vytok, dala som si vlozku ktora bola dnes rano uplne cista takze som nedostala ale brucho ma boli ako keby som mala dostat... sakra, dufam ze to nejsu nejake haluze teraz a som tehotna :(