Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

elizabeth248

Zeny...rada by som vedela aka je sanca otehotnenia ked som mala nechraneny sex s priatelom...teda bolo to 8. den cyklu...teda 3. den po skonceni menstruacie a on tvrdi ze do mna nic nepustil...mozno to vyzera nepravdepodobne ale aj tak mam obavy...trochu ma pobolieva brucho...dufam ze je to len tak zo stresu ale fakt by ma ukludnilo keby ma niekto uistil ze tehotna nie som.Dakujem za odpoved fakt mam strach a pomozete mi s tym...

cucoriedka22

no to ja nechcem ziadne tabletky po... neviem bojim sa toho ze mi to nejako ublizi .. jeden krat som si to dala 2 krat do mesiaca a mala som dost menstuacne vykyvy ... a tak test kedy? za tydsen? a preco by sa mi neukazalo ci som alebo nie uz zajtra? to su 3 dni... to je este fakt tak skoro?

fagot

to si radsej kup escapelle. na test je este sakramentsky skoro.
vo volnom case si studuj biologiu, cast oplodnenie zenskeho vajicka.

cucoriedka22

ahojte v piatok som mala styk s priatelom ktory sa do mna spravil.Mam cca tyzden po menstruacii... je riziko ze som v tom? idem si robit test asi zajtra len neviem ci to nieje skoro... co myslite? dakujem

surakusa

niekedy ani nezistíš, že si tehotná až pokiaľ nezačneš rodiť, to znamená, že máš menštruáciu, nepriberáš a ani prsníky sa ti nenaliavajú mliekom, ide o tzv. potlačené tehotenstvo. Moja známa mala také tehotenstvo a bol to riadny šok, keď ju doktor z chirurgie poslal na pôrodnícke oddelenie.
bojovnica185
Ak ste použili kondóm tak by si nemala otehotnieť, kondómy ťa chránia pred počatím na 97%. Tvoje symtómy môžu byť len zo stresu, ale keď si chceš byť istá chod sa svojím gynekológom:)

Princesska

aj ja mam dost :))) tiez nechapem ako niekto moze otehotniet ked spi na akoze postriekanej plachte a ja som si myslela, ze dnesna mladez je vzdelana, zial furt za opicami :)))

bojovnica185

ahojte mala som pohlavny styk a teraz sa bojim že som tehotna lebo každe rano mi byva zle a citim sa nejako divne robila som si aj tehotensky test ale ten ukazal že nie som tehotma tak čo mam robit