Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

Fiiifa

Mimulik, vieš prečo si ešte nedostala MS? Lebo sa stresuješ. Uvoľni sa čo najviac, skús na to nemyslieť, aj keď sa to nedá. Pochybujem, že by si bola tehotná. A ešte niečo - nehazarduj zbytočne so svojím životom. Trošku zodpovednosti to chce !!!

Sandra1980

Mimulik:

Chod k lekarovi, tak zistis ci si tehotna, ale ved to urcite vies. 2-3 tyzdne sa tvori tehotensky hormon, takze test ti moze ukazat ze nie si tehotna, aj ked tehotna si. Ak nie si pripravena byt mamou, tak riesenie je len jedno. Nespoliehaj sa na to ze mas bolesti akokeby mali prist kramy. Ja som mala take iste, a dnes mam 3 mesacneho synceka.:-)Nicoho sa neboj, chod k lekarovi, a druhy krat si davajte s priatelom pozor. Vela stastia.

aluska

bellinka tie testy ta nesklamali..sklamalo ta pravdepodobne to, ze si mala slabo vyvinuty plod a tym padom malo HCG hormonu, cize tehotenskeho hormonu..pretoze testy zachytavaju az od urciteho mnozstva tohto hormonu, nie hned od zaciatku

bellinka

este som zabudla dodat ze aj ja , aj moja sestra , a aj moja mama mali menstruaciu aj ked som bola tehotna ...!!!!takze to nebol moj ukazovatel tehotenstva

bellinka

ahojte prispejem do tejto temy svojou skusenostou , ja som az po 3tyzdnoch mala divne pocity ze ci nie som tehotna a urobila som si test a bol negativny ale stale som mala tie pocity tak som si test urobila znova za 2tyzdne a az potom sa mi ukazaló ze som tehotna takze tie uzasne tehotenske testy vam to neukazu hned ja som to teda zistila testom az v 5.tyzdni tehotenstva ...takze ma testy velmi sklamali touto skusénostou

mimulik

ako môžem zistiť že som tehotná??meškajú mi krámy dva dni ..viem že je to málo ale strašne sa bojím...s priateľom sme mali sex bez ochrany deň po tom akos a mi skončili minulý týždeň krámy...a ešte nemám vek aby som mala dieťa...stále mám pocit že mám dostať krámy každú chvíľu brucho ma bolí stále...ako keby som mala dostať a nič..:( chcela som si spraviť tehotenský test ale nemám na to.. bojím sa..:( pomôžte mi prosím :(

AshLey456

mno už mi meškaajú 8 dnií krámy... a robila som si aj tehotenský test a vyslo zhe nie som tehotna ale aj tak sa staaale bojím... mavam občas take pocity pod bruškom že by som už mala dostat... bo su to bolesti ako pred kramami ale nakoniec ich potom nedostanem... môže to byť naozaj tým stresom len???