Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

jjjjj

mala som prvy pohlavny styk ale ako sa priatel spravil ostal kondom vo mne a ked ho vytiahol nebolo tam toho moc , bojim sa , mozem ostat tehotna?ako a kedy to mozem zistit?pomozte prosim, Dakujem

levicaaaa

lydulajda, keď ti bude meškať menzes, tak až vtedy ti ukáže spoľahlivý výsledok, si to nepochopila alebo čo ?

mala si sa chrániť a nemusela si stresovať

lydulajda

ale to musím čakať ešte 3 týždne a to je velmi vela stresov... ja potzrebujem vedieť ked si kúpim test cca po kolkatich dnoch po pohl. styku to ukaze

isabella

OPTHALMO2, zle ti je z tej tabletky pravdepodobne, o par tyzdnov ak by si nedostala menzes urob si tehotensky test...
btw, nauc sa gramatiku, pises priserne

OPTHALMO2

Ahojte chcem sa opitat mala som s priatelom sex nechraneny a niesom si ista ci sa domna vistriekal alebo nie asi po 20 hod som uzila tu tabletku po ale uz asi 6 den mi je strasne zle zvraciam a tak mozem byt tehotna?prosim poradte mozte mi prosim napisat na opthalmo2@azet.sk dakujem

isabella

nicol, prosim ta nestresuj, menstruaciu si dostala, test bol negatyvny, skontrolovala ta gynekologicka, ak si odvtedy nemala pohlavny styk nechraneny, tak nemas byt z coho tehotna... a ak ti meska uz 12 dni, sprav si este test ak chces, ale urcite upaluj gynekologicke

NICOOOOOOOL

Ahojte.Potrebujem pomoct. Naposledy som mala s partnerom sex 19januara ale nedal to domna menstruaciu som dostala normalne a ked mi skoncila tak som si sprvila preistotu tehotensky test a ten mi visiel negativny a po troch dnoch som isla na rocnu prehliadku ku gynekologicke a ta mi povedala ze mam vsetko poriadku a tehotna niesom a teraz mi meska menstruacia 12 dni .Myslite ze to mam zo stresu alebo mozem byt tehotna lebo som pocula ze niektore zeny boli tehotne a do 3 mesiaca mali menstruaciu. mam cakat ci si mam spravit tehotensky test zasa? dakujem za odpoved :)