Ked je nador v hlave su niake priznaky?

tiginaki1

na pohotovost som isla preto,lebo som uz zrejme musela.moj piatel mi zlahka pritlacil na bolave miesto, a vtedy som myslela ze odpadnem, strasnu horucavu som zacitila na tom buchnutom mieste,a potom take akokeby sumenie v hlave. doktor na pohotovosti nakoniec skonstatoval,ze ide iba o pomliazdenie ci co.

tiginaki1

tak napokon som isla k lekarovi,lepsie povedane na pohotovost vcera.vybavili ma celkom rychlo :(
doktor ma poslal na rontgen lebky,tam mi nic nezistili,myslel si ze ci nejde o nejaku zlomeninu,ale nie je nic zlomene nastastie. moj priatel chcel,aby ma doktor poslal na CT vysetrenie, ale doktor nam povedal zevraj netreba,ked rontgenove snimky dopadli dobre,ze ma nechcu zbytocne vystavovat rontgenovemu ziareniu.
mna hlava nadalej boli,myslim ze je to aj horsie,zahmlievanie pred ocami uz nemam,len ta bolest je vacsia a vacsia,nedali mi ani ziadne lieky na pohotovosti,no tu v irsku im asi na zdravi cudzincov asi ani velmi nezalezi

house

Ludove porekadlo hovori, ze radsej sa bat ako sa zlaknut.Mne sa nepaci hlavne to zahmlievanie pred ocami poruchy spravania a praskanie v hlave ako ste to opisali, ale budis, kazdy je strojcom svojvo stastia...Moj svagor mal tiez podobne praskanie v hlave pri uceni , bohuzial uz nie je 17 rokov medzi nami - Tumor -blaston.

tiginaki1

house
este som nebola u doktora. moj priatel ma tam chce silou mocou dostat,zevraj sa o mna boji.
zda sa mi ist zbytocne k doktorovi, pretoze bolesti hlavy su slabe, a silnejsie bolesti hlavy su vtedy, ked si na to buchnute miesto pritlacim rukou,inak ma to boli slabo. myslite si ze navsteva lekara je nevyhnutna?????????

janka22222

ja som tiez mala diagnostikovany nador v hlave- chybou lekara. nestresuj sa, ak by to nador bol, neda sa uz vela robit. ja som s tym bola zmierena, na operaciu by som nesla, radsej by som dozila zivot tak ako pride, trvale nasledky po operacii sa mi zdali byt vacsim zlom. moj nazor. treba sa tesit z kazdeho dna, kazdy raz pojdeme

toto

sam som mal tumor na mozgu v 1.stadiu predtym som mal same stresi zo skoli,z ludi,zo psov a ine... po chvili ked som sa us prestal bat a fakt som si zacal uzivat zivota este predtim som prekonal par chemoterapii sa mi tumor nadobro zastavil ,,mozno e to aj s toho cize ludia nemajte stresi uzivajte si zivot naplno a robte si co vas bavi no ak to nehranici so zdravim rozumom

house

tiginaki1 - v kazdom pripade to netreba podcenovat moze sa totiz jednat o vnutrolebecne krvacanie a z toho sa niekedy urobi aj tumor.Chodte za svojim lekarom ten Vas posle na neurologiu
urobia snimky pripadne aj CT a uvidia ,niekedy pomozu aj lieky a rozpusti sa to.Netreba sa bat !!!

tiginaki1

prosim vas nemohol by mi niekto poradit???
pred tyzdnom som si buchla hlavu a odvtedy mavam tupu bolest na mieste kde som sa buchla. ked si na to miesto pritlacim ruku, boli ma to. bolest pride na kratko, a potom zasa odide. tiez sa mi niekedy zahmli pred ocami,ale iba na kratky cas a pred dvoma dnami sa mi zdalo akoby mi pukalo v hlave a tiez len na kratky cas. vsimla som si na sebe aj zmeny nalad.
moze ist o nieco vazne???

house

mozgove nadory sa casto prejavia po nadmernej unave nervoveho systemu napr.
po prebnenej noci, svadbe , plese pri hudbe hluku.Vtedy sa zvyknu prejavit nastava zvracanie , bolesti hlavy, najma v predklone.Zalezi ktoru cast mozgu (centrum) tumor zasiahne.Mozu sa prejavit poruchy reci, sluchu, prehltania, videnia rovnovahy,spravania.Ak tumor tlaci na mozog sposobuje obrovsku bolest.

jujula

marcellina, mne rastol zub mudrosti a bolela ma cela prava strana hlavy, prava strana hrdla, aj prava mandla, vratane toho dasna. tiez som zo zaciatku nevedela preco ma to vsetko boli, az zubar hovoril, ze to bude z toho zuba. ak nezisit problem, zajdi za lekarom