Ked je nador v hlave su niake priznaky?

DMIKS

Chcel by som sa spítat .mal som bolesti hlavy zo slnka.. 8 rokov používam mobil a dozvedel som sa že spôsobuje nador na mozgu ,na neurologii mi dala doktorka lieky po ktorých ma prešla bolesť ale chcel by som sa spytať či po vyšetrení EEG ,očné,krčné sa nič neukázalo či sa dá vylúčiť nádor alebo by som mal absolvovať aj rondgen hlavy, CT a iné vyšetrenia pretože teraz sa mi vratila taka slaba bolesť hlavy na temene a aj strach ..prosim niekoho o radu.ďakujem

stanklia

no mna uz nejaky cas picha v hlave ako by mi tam niekto pichal ihli alebo co.potom tam mam aj take tlaky no je to cudne uz sa zacinam bat okrem toho niekedy aj zle pocujem.a ja mam z rakovini obrovsky strach uz ked som mala 15 om mala haluze,ze ju mam a prave na hlave tak sa bojim,ze nejaka predtucha alebo co.

mito00

poradite mi aj mam bolesti hlavy ,tu boet pocitujem iba ak robim prutke pohyby, uz asi 5 dni a stele ma to boli dneska to zacalo trochu viac boliet na lavej strane za uchom da sa to prezit ale bojim sa ci to nieje nieco važne...

aluska

tiginaki vacsinou ked si niekto udre hlavu a ma nutkanie na zvracanie-tak ma otras mozgu, ale to by ti asi hned zistili..urcite chod k lekarovi

tiginaki1

dobry den!!!
mohol by mi niekto poradit ?? pisala som tu uz pred nedavnom,ze som mala problemy s bolestami hlavy. asi pred 2 mesiacmi som sa nestastne buchla hlavou o stenu, mala som strasne bolesti hlavy a bola som aj u lekara, robili mi rongen, ale nic mi nezistili, islo iba o pomliazdenie. lenze mne sa pred tyzdnom vratili bolesti hlavy opat. nie su to az take silne bolesti ako to bolo pred tymi 2 mesiacmi, ale bolest je opat spat na tom istom mieste kde som sa udrela. okrem bolesti hlavy, mi niekedy pride velmi slabo,tak na odpadnutie akokeby. a tiez som mala pred dvoma dnami aj nutkanie na vracanie, ale bol to iba taky pocit,ze sa mi chce vracat,ale nezvracala som.

prosim vas poradte mi, mam ist opat k lekarovi??