Ked je nador v hlave su niake priznaky?

andi28

PROSíM VAS PORADTE MI UZ NEVIEM čO MAM ROBIT.OD 13.TéHO JUNA SOM TAKTO:RANO SOM SA TAK ZOBUDILA ZE SOM NEMOHLA VSTAT Z POSTELE BUšENIE SRDCA,PICHANIE V SRDCI AKO KEBY MA NIEKTO NOžOM BODOL DO SRDCA.ZAVRATY SOM MALA,CíTILA SOM SA MIMO...NA VRACANIE...KRUTENIE HLAVY...ATD.
BOLA SOM NA VYSETRENIACH EKG,INTERNE VYSETRENIE.VSETKO NORME.LEN TO BUSENIE SRDCA MAM STALE INTERNA DOKT.MI DALA LIEKY EGILOK POLKU NA UKLUDNENIE.UZ TO NEBERIEM,NECHCEM NA LIEKY ZVYKAT./LIEčIM SA NA šTíTNU žLAZU OD FEBRUARA/AJ TO UZ JE V CELKU NORME.ALE ESTE BERIEM TABLETKY EUTHYROX POLKU NALAčNO A 1X PROPYCIL.AUGUSTE SOM BOLA PLAVAT,A KED SOM SA VRATILA DOMOV TAK AKOBY NIč SA NESTALO BOLA SOM OK:-).ALE S PRIATELOM SME CHODILY KORCULOVAT A JA SOM SI NEDALA ANI CHRANIčE NIč.AKO KEBY SOM VELMI VEDELA KORCULOVAT,VED ANI BRZDIT NEVIEM.ISLY SME NA KOPEC DRZAL MA JA SOM POVEDALA ZE SPADNEM,ON ZE NIE VED TA DRžIM.NOOO DRžAL ALE ZA RUKU A KED SME ISLY NA DRHY KOPEC TAK JA SOM NEVEDELA DRZAT ROVNOVAHU SPADLA SOM NA ZADOK ALE TAK ZE SOM CITILA ZASA MIMO TAK SOM SA ZLAKLA ZE SOM ODPADLA.NEVEDEL ZE TERAZ CO MA ROBIT.A ZASA MAM TAKY PROBLEM ZE ASI MAM PRICVIKNUTY NERV V KRKU,HLAVE...LEBO NEVIEM NIč!UZ MA TO DOST TRAPI HNED NA DRHY DEN SOM ISLA NA REHABILITACIU SESTRE POMOHLY TIE MASAZE.MNE ESTE NIE ALE ESTE MUSIM IST 8X.TERAZ NECHODíM LEBO NEVIEM CI TO ZABERIE ALEBO NIE.KRK NORMALNE PRICVIKNUTY MAM TAM HRBOLEC,OPUCHNUTY A KED MA MASIROVALA SESTRIčKA TAK AKO KEBY SOM CíTILA žE DO HLAVY MI IDU TIE CIEVY ALEBO CO TO JE.CI TO POMOZE TO MASíROVANIE ENDOKRINOLOGIčKA HOVORILA ZE KED MA BUDU MASíROVAT TAK NIE SMEROM DO HRDLA LEBO MOZE NARUSIT TU šTíTNU žLAZU ZAS A POTOM NARASTIE.DUFAM ZE NIE LEBO TERAZ MA DOST BOLI HRDLO ASI BUDEM CHORA čI čO.TERAZ NAD TYM ROZMYSLAM ZE CO MAM ROBIT KAM IST S TAKYM PROBLEMOM KED SA CíTíM TAK MIMO?????POMOZTE MI UZ SOM S TOHO TAKA SMUTNA :( MAMA UZ MI NEVERí LEBO KAZDY DEN MA NIEčO PICHA V HLAVE,A MOJEJ DOKTORKE UZ NEMOZEM IST LEBO MA VYHODí.UZ MI NIKTO NEPOMOZE VED AJ JA CHCEM BYT ZDRAVA KAZDY DEN PLACEM NAD TYM.UZ SA S TOHO ZBLAZNIM.POMOZTE MI:PROSíM NAPíSTE MI NA MOJ EMAIL.PLíííííííííZ.

raban83

nechcem teraz nikoho navádzať aby začal cvičiť na chrbticu ked ho boli strašne hlava ale ja mam dojem že bolesti hlavy maju pôvodcu v chrbtici v necvičení adť.

indy

mal som robenú resekciu asi pred 10 rokmi a teraz asi 2 roky pociťujem tlak za okom a tupú bolesť hlavy na tej strane ako bola robená resekcia. Môj zubár ma poslal na snímky zubov a že je to v poriadku. Ja mám,ale pocit,že to má súvis s tou resekciou. Nemáte niekto podobnú skúsenosť, resp. na aké vyšetrenie by som mal ísť?

tiginaki1

dobry den prosim vas mohol by mi niekto poradit ?????
mojho priatela bolia spanky uz asi tyzdnen v kuse, ide o pichave bolesti. snazi sa spavat pravidelne 8 az 10 hodin,ale aj tak to neprechadza, a ani tabletky mu nepomahaju.
mohli by ste mi poradit prosim co mame robit ???

drobecmoj

asi pred 3 týždňami operovali svokru. priebeh jej choroby: spočiatku mávala len zriedkavé bolesti hlavy, vyšetrenie CT nič neukazali alebo sa to prehliadlo, bolesti postupne silneli, po 5 rokoch bola bolesť taká silná že odpadávala, hlava ju bolela nepretržite ( nielen večer, ale aj v noci a hned po prebudení). na poslednú chvíľu sme ju odniesli poloomdletú na pohotovosť kde jej ihned robili drenáž(dierka do hlavy odkiaľ vytekala nejaká tekutina na zníženie tlaku a uľavenia) za 5 dní jej otvorili lebku a nádor odstránili. je to individuálne, ona ho tam mala asi 5 rokov, bolesti závisia od toho aký je veľký, spoluležiaca na izbe ho mala tiež avšak žiadne bolesti nemala

wero

re:edabol
mozno potrebujes okuliare,zo slabych oci vie poriadne boliet hlava,az napina na vracanie...
vzdy teba zacat od tych najlahsich vysetreni
porad sa so svojim praktickym lekarom

edabol

aj mna bolí hlava, už to bude aspon 10 dní :( hlava bolí tak zvláštne, ja neviem, ono to vobec nie je silné bolest len v jednom mieste a potom hocikde inde, sem tam cítim menší tlak ale to len málokedy...závrate ani trpnutia a pod. nemám žiadne. ja sa strašne bojím chodit po takých doktoroch s hlavou a pod. :( ale počkám ešte 4 dni a pojdem ak neprejde lebo ozaj to nechce prejst. Len mi je zvláštne že presne tuto bolest som už mala parkrat v minulosti ale prešla do dvoch dni a teraz nie ustupit. kedže robím aj na počítači, hlava sa mi rozbolí pri nom a potom bolí celý den. mám to aj z čítania aj z telky, snad to je len nejaka migréna. vyskusala som prestavku troch dni bez počítača a hlava prešla ale potom len som zapla telku a hned začaa. Neviem čomu mam prikladat vyznam

tiginaki1

zaujimave je to ze to ani taky silny uder nebol, da sa povedat ze to bolo len buchnutie,to ma z takeho maleho buchnutia hlavy moze tak velmi boliet hlava? takze sa nemusim bat,ze by to mohlo byt nieco horsie??
ked mna to priserne boli,namozem spat hlavou ani na jeden bok,no a na zadnej casti hlvay uz tym padom nie. najhorsie je,ze niekedy citim akoby sa mi tam nieco prelievalo.
tak vdaka za rady!

house

Rontgen by ukazal krvacanie v lebke aj praklinu kosti.Je to len poriadne udrente.Budte rada a davajte si na to heparoid.Teraz budete aspon spokojnejsia.
Ja si myslim ze v Irsku su dobri lekari.