Ked je nador v hlave su niake priznaky?

Veronique11

Zdravím Vás..chcela by som reagovať na príspevok od užívatela okmis a hlavne sa opýtať na pár vecí..už min pár mesiacov mám búšive a niekedy neznesitelné bolesti na dvoch miestach na hlave,následne sa to pri bolesti spája s bolestou crptice,mravčením v končatinách a tiež zlou stabilitou..občas si prídem ako keby som vypila väčšie množstvo alkoholu alebo tak a celý čas čo ma začala bolieť hlava mi začali aj rapídne padať vlasy..to bolo aj v minulosti liečila som to nejakými prípravkami,čo aj zabralo ale teraz už nezaberá...už vlasne neviem čo robiť..akého lekára osloviť..aké vyšetrenie žiadať..v minulosti bli bolesti z chrptice ale mali podtstane iný charakter ako tie,čo dnes..môžem okmis poprosiť ako to prebiehalo s návštevou lekára a dalším postupom?vďaka Niki

eam

Bolesť hlavy môže byť z chrbtice, nesprávne sedenie pri PC, zlé držanie tela atď. Treba cvičiť cviky na chrbticu. Ďalej nedostatok tekutín, treba veľa piť. Potom vysoký alebo nízky tlak - treba merať a podľa toho sa riadiť. A nesedieť doma, ale chodiť do prírody. Keď ani tak neprestane, ísť doktorovi. A ešte pre tých, čo sa buchnú do hlavy, majú zdravotný problém a aj tak nevedia či majú ísť lekárovi, radím, určite choďte, môže ísť o zrazeninu krvi. Suseda tak dostala epileptické záchvaty.

Domči332

Dobrý deň , veľmi vás prosím odpovecťe mi.. strašne sa bojím pretože ma už 6 dní boli hlava som unavená a bojím sa či nemám nádor v hlave . často plačem pretože sa bojím lebo je to na nevydržaťie prosím vas poradte mi .Mám 13 rokov a myslím si že mám migrenu ale nemala by som ju mať lebo to maju dospele ženy . ja uz nevládzem prosim potrebujem radu.

okmis

hm...dovolim si prispiet.... najlepsie je ked ludia potrebuju pomoc a ludia im povedia chod k MUDR. ale povedzme si pravdu nie stale je to jednuduche nie stale lekar vypocuje a poradi a posle dalej... preo niktory ludia hladaju co by to mohlo byt a infomrovat sa u lekara... moj pribeh je taky ze pred 3 rokmi som zacala chodit po MUDr a ako to dopadlo tahanie sa po roznych vysetreniach asi za pol roka uzavreli to tym ze migrena...dopadla som tak ze som nevladala z postele zliest nevladala som chodit hlava stale dole lebo som neudrzala rovnovahu posledny mesiac kazde rano nad zachodom ale nevracala som len ma napinalo, zacala som si vsimat ze mi asi viac vypadavaju vlasy objednali ma konecne aj na MR a co nezistili...ano tumor mozocka.tak preto sa mi tocila hlava a nepijem alkohol lebo to tocenie hlavy neznasam lebo som mala pocit ze stale mam opicu hoci som ani kvapku nemala...hlava ma casto bolievala uz par mesiacov do zadu ale teraz to prislo do takeho stavu ze som to uz nevydrzala a aj na bolest sa da zvyknut len ked boli to uz "zachvaty" tak som mala dost nevydrzala som to uz a stale tazsie sa mi existovalo...veci sa rychlo pohly dalej, bola som na operacii a v tom nestasti som mala velke stastie ze sa to vybralo a bolo to nezhubne dakujem bohu a ludom ze sa modli za mna... teraz som pod dohladom a chodim pravidelne na kontrolu a to budem do konca zivota vraj chodit... chcem len tolko ze ludia sa nikedy boja toho ze im prestanu lekari verit ...ja som mala ties uz pocit ze si to vsetko namyslam a preto neodcudzujte kazdeho ze hazarduje zo zdravim... nikedy je to tazsie nez sa zda...

elsa5.5

nikola22 mne sa točí hlava ked je nízky tlak to mi povedala aj lekárka takže treba ísť k lekárke ona ti povie o čo sa jedná držím palce:)

User_37597

tak chod k doktorke boze.
uvedom si ze toto forum neni na to aby ti diagnostikovali nejaku presnu chorobu ale aby ti poradili kam ist,co si dat na to atd...

NIKOLA22

DOBRY DEN MAM STARSBNE BOLESTI HLAVY UZ ASI 3 TYZDEN AJ JE MI ZLE KRUTI SA MI HLAVA NEZVLADAM TO UZ PROSIM VAS PORADTE MI CO MAM ROBIT JE TO NA NEVYDRZENIE SNAZIM SA TU BOLEST IGNOROVAT ALE NEIDE MI TO CELA SATRASIEM VENIEM ZE Z COHO TO MOZE BYT

halabali

AHOJTE MOJA MAMA MA STRASNE BOLESTI HLAVY A PYSTANIE V USIACH UZ NEVIE CO MA ROBIT BOLA NA VYSETRENIACH ALE NIC JEJ NEZIZTILI DENES BOLA NA CT BOJIM SA COBUDE DALEJ NEVIETE NIEKTO PORADIT DAKUJEM

havinko286

Dobrý deň,
môjmu kamarátoci zistili že má nador v hlave...strašne ho bolievala..ale ešte nemá žiadne výsledky..musí byť vždy ten nádor škodlivý?nedá sa s tm nič robiť??