ako sa volalju vaše detičky?

babydoll

Nasa starsia dcerka sa vola Sara, volame ju Sari, Sarinka, Saruska a ked vymysla tak je Sarita:-)))) Jej bratcekovi sme dali meno Marcus, ona ho oslovuje Marky, Markino. Ak by sme mali dalsi prirastok bude to Damian alebo Olivia.

dragonfly53

mam dceru s menom Timea a syna s menom Denis. Este sa mi pacilo pre dceru Matilda (po mojej mame, volali ju Tilka)alebo Laura. Pre syna este mohlo byt Fabien alebo Dorian. Syna niekedy v skole posmievali Denis - penis, co teda vobec nebolo pekne. Kebyze ma to napadlo pri vybere mena, tak mu ho nedam. Ale co uz. Radsej by som dala nejake ako Roland a tak.

wivienn

Ahojte, tak mi sme syncekovi vybrali meno Connor a dievcatku Charisma, tak uvidime.
Chcela som spytat maminky malej Ava Noelle-Avinky:-), monikaaava kde ste nasli to prekrasne meno? Ak by si mi mohla poradit:-) Dakujem vopred, pekny den:-)

mimulka

Ja deticky nemam ale ked budem mat chlapca tak bude jednoznacne Jurko:) paci sa mi aj Martin a dievcenske mena Lenka Karin a Bibianka:)

katushka

ja sice dceru namam ale mam neterku a vola sa Lea. mne sa to meno tiez velmi paci. a kamaratka zije v usa a ma dcerku Lillian.