Otázky na RNG

RNG

Inner, ja pisem z domu, z roboty pripadne aj inde. Takze mam rozne IP. A pisem z USA, tj prechadza to cez roznych serverov a tak sa casto IP meni aj ked som na tom istom pocitaci.
Proticandidova dieta neznici stafylokoka, ale nasadi do criev spravne probiotika, ktore vyrobia rozne protilatky aj proti stafylokokom, aj proti candide a inym infekciam v tele.
Dobre osadene creva probiotikami vyrobia az 70% protilatok, s ktorymi telo operuje, tj ovela viac, nez je samotne telo schopne vytvorit.
Preto je ukrutne dolezite brat silne zmesy probiotik ako nasady a rozmnozit ich najmenej niekolkotisickrat krmenim zmesou mikrovlaknin.To treba robit cely zivot.
Proticandidova dieta nici candidu a umozni sa probiotikam rozmnozit a osadit creva probiotikami miesto candidy a inych skodlivych mikrobov.

Inner

Vsimam, ze posledna odpoved od RNG je z inej IP. Teraz neviem, kto mi odpovedal. Jem aj orechy, olejnate semena, samozrejme aj ryby. Len potrebujem vediet, ci ma zmysel liecit stafylokoka protikandidovou dietou. Kedze ide o dve odlisne veci. Potrebujem prijimat vela bielkovin - mliecnych vyrobkov a neviem, ci ich uzivat mozem. Kandidozu nemam potvrdenu.

RNG

Co tak ryby, orechy a rozne olejnate semena? A malicko ovocia, najma malo sladke bobuloviny ako cucoriedky, brusnice, acai, pripadne aj kiwi?

Inner

A teda ma ta dieta vyznam? Jem len zeleninu, vajicka a maso. Mozem este nieco dalsie alebo si mam dietu uplne zrusit? Tym nemyslim jest od buka do buka :-).

RNG

Inner, maz uplne znicenu crevnu floru po tych antibiotikach, takze sa nediv, ze mas hnacky.Mas tam totiz premnozene take kultury, ktore nie su citlive na atb a to su spravidla rozne plesne a kvasne kultury a ine a to su skoro vsetky pre nas skodlive.A creva sa ich snazia vyhodit.
Masivne davky zmesi mikrovlaknin a silne probiotika(kyselinovzdorne a tepelne odolne) ti mozu normalnu probioticku floru v crevach obnovit. Zaroven ti odporucam brat aj traviace enzymy, najma ked beries proteinove koncentraty, lebo bez dostatku enzymov v zlej crevnej flore len hniju.
Stafylokok zlaty, tj jeho odroda zvana MRSA sa da vykynozit pitim roztoku citricidalu, profesional formula, 35 kvapiek na liter vody, vypit postupne pocas dna po malych glgoch.
ATB ho nevedia znicit spravidla, ale ked znicia jeho nepriatelov, nase probiotika, tak ho vlastne podporia. A podobne aj ine skodlive kultury ako napt VRE, candida albicans, clostridium difficile a podobne, co obvykle probiotika v dobre osadenych crevach vedia kontrolovat.

Inner

Dobry den, rng.

Chcem sa spytat, ako sa da ucinne zabojovat proti zlatemu stafylokokovi. Po dlhodobej 3-mesacnej liecbe 6 antibiotikami sa mi premnozil a uz trisvtrte roka sa ho neviem zbavit. Lekar mi nakazal dat si protikandidovu dietu. Ten suvis so stafylokokom som nepochopila. Pomoze ta dieta? Zatial mi ta dieta totiz privodila krce v zaludku a najnovsie aj hnacky. Uzivam oreganovy olej, kokosovy olej, probiotika, psyllium, colostrum, b-complex a preventan. Co robim zle, ze sa mi kazi travenie, ktore bolo fajn dokonca aj po liecbe antibiotikami?

Este otazka. Posilujem a uzivam proteiny, ktore obsahuju aj 5g sacharidov v jednej davke, denne musim prijat davky dve. Prekaza to, ci mam uplne prestat cvicit a neuzivat proteiny? Cvicenia sa budem vzdavat velmi tazko, pretoze nemam ako nahradit v strave chybajuce proteiny (kedze pri antikandidovej diete som nasla zakaz mliecnych vyrobkov). dakujem za odpoved.

RNG

Imunit je hromada, kazda je specificka. Na zvysenie viralnej imunity pozri cez Google.sk pod rng herpes. Na ine imunity je dobre si doplnit zakladne nedostatkyy, ako selen, zinok jod vitaminy C,E a D-3, a co je asi najdolezitejsie je posilnit crevnu probioticku floru, tj brat aspon 15 gramov zmesi mikrovlaknin a nasadit si kvalitne probiotika. Dobra crevna flora produkuje az 70% vsetkych obrannych latok, co telo pouziva na svoju obranu, zla crevna flora tie latky neprodukuje a naviac produkuje rozne toxicke vylucky, ktore telo o to viac oslabuju.
ATB spravidla znicia probioticku floru v crevach a tym podporia rozne skodlive paraziticke kultury v crevach.

jedulka

RNG i stou virovou imunitou jsi to trefil, letos jsem už měla dvoje atb,
ani se neví co jsem měla zanícené ale brali to podle výsledků krve ....
Co bych měla dělat na posílení imunity ? Předem ti, za všechno děkuji !!!