Otázky na RNG

RNG

Nuz ja nemam sklenenu gulu, aby som ti vedel povedat, z coho mas tie hlieny. Moze to byt reakcia na roztoce, reakcia na plesnove vytrusy(vlhka stena kdekolvek v byte alebo blizkosti a samozrejme rozne potravinove a ine reakcie.
na vzdusne alergie je to quercitin hlavne
Ak si telo precistis enzymami a hlieny nezmiznu, tak musis pouzit nieco ine, tj quercitin, boswelin bromelain a podobne.
Teda ked v nose nemas este stale nejaku tvrdohlavu nakazu.

rhapsody1

Vdaka,
keby som to chcel upresnit tak mozem to brat takto:

rano:NAC,Oreganovy olej,Serrapeptaza

obed: Oreganovy olej, serrapeptaza

vecer :NAC,oreganovy olej,Serrapeptaza

Ma zmysel kupovat este ten quercetin alebo je to postacujuce ?
A Ako dlho to brat ? mesiac ?

Dakujem
Peter

RNG

Citricidal 35 kvapiek do litra vody, kvapkat do nosa 3 krat v leze s hlavou sklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo do celnych dutin.
Pit po malych glgoch cely den.
NAC treba 2 x 600 az 1200 mg
Oreganovy olej 3 x 2 kapsule, s jedlom.
Serrapeptazu 3 x 120 000 jednotiek
Samozrejme to vsetko pouzivas naraz, lebo jedno podporuje druhe

rhapsody1

Ahoj RNG, ozyvam sa po dlhsej dobe lebo som cakal kym mi dorucia objednane veci.
Uz mi dosiel NAC a oreganovy olej. Ty si mi odporucil este aj quercitin a serrapeptazu.
Aby som sa pripomenul, mam dlhorocne problemy s dutinami ( furt hlien, ci uz z nosa alebo vykaslavanim).
Tiez mi nasli MRSA v nose. Uz som vybral citricidal 20ml ale hlien z nosa a vykaslavanie neprestalo. Teraz to chcem skusit este raz v plnej sile.
Ide o to ako to teraz uzivat ?
Kupil som citricidal (60%), NAC(600mg NowFoods), oreganovy olej (min 55% Carvacol NowFood), serrapeptazu (120000 units od Doctor's Best ) quercitin (este nemam).
Ako to vsetko skombinovat, ako to uzivat ? Ma zmysel brat vsetko naraz alebo co odporucas ?
Dakujem
Peter

RNG

Pregytok kyselin je mytus. To by telo odrazu myselo vyrabat ovela viac, co pred tym nerobilo, tj by museli nejak tie parietalne bunky zvysit cinnost. Pravda je opak, pri roznych nakazach, ako zaludocne chripky, otravy zaludka a podobne su parietalne bunky poskodene a teda vyrabaju MENEJ kyselin, nie viac.
To iste je pri starnuti, kde starsi ludia maju casto palu, lebo im ubuda kyselin a enzymov.
Privela kyselin je len teoreticky mozne a dedicne, vtedy ale nemoze nastat v zaludku kvasenie a hnitia, kyseliny vsetko zabiju a rozlozia, a uzaver medzi zaludkom a pazerakom je pevne uzavrety(uzavierasa na signal kyselin, cim viac kyselin tym je pevnejsoe uzavrety).
Zaludok je proti kyselinam velmi dobre chraneny zaludocnym mazom. Pazerak na druhej strane moze byt paleny len ked sa kyseliny don dostanu zo zaludka a to moze byt len pri poruche uzaveru.

kazda normalna gazdina vie, ze ked che nieco konzervovat, prida do toho ocot aby zamedzila mikrobialnej cinnosti, len lekari, ktorych v skole nabiflovali rozne teorie si neuvedomuju, ze privela kyselin nemoze sposobit kvasenie, naduvanie ani vytlacenie jedla do pazeraku.
Typicky dosledok biflovania a nepouzivania zdraveho rozumu.
Na to je dobry nazov "brainwashing"
Lekara, ktory zacne pouzivat svoj vlastny rozum okamzite obvinia z prekracovania odporucenych postupov, niekedy az obvinenie zo sarlatanstva.

orol

RNG

NEDOSTATOK KYSELIN a veci okolo toho som uz vdaka tebe pochopil !!

A l e

stale nerozumiem, ako je to s PREBYTKOM KYSELIN, t.j. moze mat clovek ( pacient ) prebytok kyselin ???

-ak ano, ake ma priznaky, problemy, ma tiez palu ??? Alebo mu tiez zle travi ???

RNG

Grganie znamena kvasenie a hnitie v zaludku. To moze nastat len pri nedostatku kyselin, nie prebytku. Kvasne plyny a peny nasilne otvoria uzaver medzi zaludkom a pazerakom a sppolu s jedlom sa dostanu do nechraneneho pazeraku. Tam aj slabe kyseliny zo zaludka vytvoria palenie.
Nuz lekari su terenovani po5tlacat symptom, tj neutralizuju ti kyseliny v zaludku a tak palenie nempoze nastat. Ale ze tym znicia cely traviaci proces, o tom sa mlci.
Naviac kyseliny v zaludku maju aj ulohu znicit mikroby na jedle co po zastaveni tvorby kyselin vedie k zapalom zaludka a zniceniu crevnej flory roznymi mikrobami, ktore kyseliny v zaludku neznicili a v konecnom dosledku aj zniceniu criev.

Jedina presna metoda na meranie tvorenia kyselin v zaludku je
www.phcapsule.com
Samozrejme tuto metodu pouziva len malicko lekarov, ostatni tvrdia, ze mas privela kyselin a rutinne sa ich snazia zlikvidovat, ako ich v skolach naucili, bez rozmyslania

Ja som trpel palami dlhe roky, casto som bral proti kyselinam lieky a dnes naopak doplnkom kyselin a nepitim s vacsim jedlom, aby som si kyseliny nerozriedil som sa pal zbavil. Tj naopak, ako tvrdi drviva vacsina lekarov.

orol

RNG

-kedysi som sa pred lekarom gastroenterologom postazoval, ze mam palu, grganie, plynatost

-lekar skonstatoval, ze mam nadbytok kyselin a nastavil ma na lieky ( antacida, blokatory )

Otazka: 1) preco takto lekar ucinil?
2) ako sa da zistit, ci ma pacient malo, alebo moc kyselin?
3) priznaky pri nedotatku kyselin su rovnake, ako pri prebytku?
T.j. pala, grganie, naduvanie, bolesti atd ??