Otázky na RNG

RNG

Rezanie nie je vec doplnkov, takze tu sa komentaru zdrzim.
Ja by som si to natieral prirodnou kozmetikou, pozri ez Google.sk pod rng, prirodna kozmetika. Ja pouzivam na rany a jazvy zmes kokosoveho oleja, jemneho praskoveho cukru a par kvapiek citricidalu.
Aj teraz som si to natrel na pooperacne rezy, aby boli rychlejsoe zahojene a minimalne jazvy.

tomasko123

ahoj RNG .. ...mam jazvy po akne take vpadle a chcel by som si asi 3 odstranit metodou vyrezania jazvy subcision a vznikne zevraj z toho vypukla jazva ktora sa potom da lahsie odstranit......aky mas na to nazor ?? je to podla teba spravne rozhodnutie ??...pytam sa konkretne na toto ziadne ine prakttiky uz nehccem zase skusat...dakujem za odpoved.

RNG

NAC sa na Slovensku predava ako odhlienovac, acetyl cystein. kedze ale farmaceuticke vyrobky maju spravidla privela roznych e-ciek a su drahsie ako potravinove doplnky, odporucam zohnat si tuto formu aminokyseliny ako potravinovy doplnok, nie ako liek

lulu66030

Pozdravujem!
Dakujem za uistenie, že je to normálna reakcia, Pán RNG.
Všetko robím ako radíte. Akurát NAC - ten nemám, ale si to naštudujem. Veru mikrovlákniny a probio sa chystám brať tak ako odporúčate.

Všetkým prajem pekný deˇn

RNG

Samozrejme ked je nakaza hlbsie v tele a neda sa dosiahnut len zvrchu, treba brat antimikrobialne doplnky aj ustne.
Na hnis je to najma NAC citricidal a oreganovy olej/carvacrol.
A nezabudat na podporu crevnej probiotickej mikroflory, lebo tato nam vyrobi az 70% vsetkych obrannych latok, co ma telo v boji proti nakazam k dispozicii, Tj pobiotika nam vyrobia viac obrannych latok, ako je samo telo schopne.
Ale na to musis mat a podporovat dobru probioticku floru v crevach tj nasadit probiotika a rozmnozovat ich branim extra mikrovlaknin cely zivot.

RNG

Lulu, kvapky do oci posobia len miestne, nie prilis hlboko, tj nie az do slznych zliaz. A ked sa kanaliky otvoria je prirodzene, ze ked je infekcia v slznych zlazach tak ti to vyteka aj cez oci.
Odmorovacie reakcie tela su samozrejme notrmalne, telo sa normalne vie samo cistit a ochranit. Len ked je nakaza prisilna a obrana prislaba, tak tamk treba aklpoze "pomocnu ruku doplnkov alebo liekov.
Samozrejme doplnky bez skodlivych bocnych/postrannych ucinkov su , alebo by mali byt prvy vyber

RNG

Face of agony, ja zijem v USA a co je dostat "normalne" na Slovensku momentalne neviem. Ale je tam ubohy vyber a nemozne vysoke ceny.

lulu66030

Dobrý deň!
Pán RNG spomínate, že sa Váš zdravotný stav zlepšuje - a to je dobre, len tak ďalej.:)
Ak môžem, rada by som sa podelila o skúsenosti s citricidalom:
roztok som kvapkala do očí, nosa a pila v rámci protikvasinkovej diéte. Po 3 dňoch pravidelného kvapkania mi pri umývaní vlasov v predklone z pravého oka začali vychádzať hnisavé slzy. Aj som sa zľakla, či som si nezaniesla nejaký infekt.Ďalšie 3 dni hnis odtekal. (Ako malému dieťaťu mi "prebíjali" upchatý slzný kanálik na tomto oku). Je možné, že sa to teraz citricidalom prečistilo?
Syn mal presne ten istý problém a tak posilnená touto skúsenosťou som kvapkala roztok aj jemu, avšak nie celkom pravidelne. Na počudovanie sa situácia (asi po 5 dňoch)zopakovala.

Taktiež sa mi na mandliach vytvorili čapy. A tak som myslela, že mám ako mnohokrát predtým angínu. No nič sa nedialo, žiadne bolesti, horúčka, zápal... Je to niečo ako čistenie?

A ešte k tej protikvasinkovej diéte: píšete, že preháňanie nie je v poriadku. Mňa teda prečistilo poriadne - ale len 2krát. Vždy po 7 dňoch. A hneď na druhý deň bolo všetko o.k.

Myslíte, že tieto reakcie na citricidal sú normálne?
Ďakujem