Otázky na RNG

RNG

Drobnytrupik, problemu s pecenou mozu byt dlhodobe, nakaza ako hep C nezmizne len tak lahko, to trva mesiace pouzivania protokolu dr Berksona na potlacenie. Inac na hep C prakticky nie je ziadny farmaceuticky liek, co by ju pozitivne vyliecil .

RNG

Zapaly bartoliniho zlazy su najma z kvasnych a plesnovych kultur, na co by malo byt ucinne najma pouzitie oreganoveho oleja a NAC. Ale mozu byt aj bakterialne, na co by som pouzil aj citricidal , pit aj vyplachy.
Zaujimave je pouzitie iontoforezy striebra, kedze sa jedna o miestny zapal, lokalizovany v zlaze.

RNG

analyn, kedze sa u saparalu nedokazala toxicita, ako to FDA povodne tvrdilo, dnes sa znova uz dlho predava ako GRAS, tj bezpecny na pouzivanie.
Ja mam aj tak tak trochu vyhrady proti chaparalu,ako stary konzervativec, a odporucam ho pouzivat pri viralnych utokoch len kratko,tj max 1 tyzden.

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď. Tak bude musieť si znova nasadiť celé dávky tých vitamínov, lebo keď som jej to dala a brala to poctivo v dávkach, ktoré ste určili, tak mala výsledky o niečo lepšie, čiže to bude asi beh na dlhé trate. Ešte raz ďakujem

PF2014

Ahoj, chcel by som sa spýtať jednu vec, keď je hemoglobín v krvnom obraze v poriadku, znamená to, že aj hladina medi a aj železa by mala byť v norme a nemal by byť jej nedostatok? Alebo môže byť nedostatok medi a železa aj napriek tomu, že hladina hemoglobínu je v poriadku?

analyn

POZOR, chaparral je poskodzuje pecen.
Chaparral was removed from the FDA's GRAS list in 1968. Increased risk for liver toxicity is expected in patients with poor liver function. Chaparral is not recommended for use in patients with poor kidney function due to a risk of toxicity.

RNG

Drobnytrupik tie cisla mi nic nehovoria. Ja zijem v USA a tu su tie cisla inaksie.
Pri nedostatku krvnych dosticiek je treba brat oreganovy olej, lebo je to casto dosledok zaplesnenia kostnej drene.
Davka je 3 x 2 az 3 kapsule toho od firmy NOW. Pomoct moze aj enzym Candex, ktory rozklada bunkove steny candid a plesni.
Hepatopatia je vseobecne poskodenie pecene, aspon tak to hovori
slovnik.azet.sk
Moze byt poskodena pasivne, nejakymi zamoreniami alebo aktivne, napr virusami. Protokol dr berksona pomoze odmorit pecen a regenerpvast /vytvorit nove hepatalne bunky.
Proti viralnym nakazam pecene treba bojovat zvysovanim viralnej imunity, pozri cez Google.sk pod mohjim nickom a slovom herpes. Tam uvadzam rozne prostriedky proti virusom, najnovsie som mal moznost pouzit najma monolaurin(2 x 10 gramov) colostrum,(2 x 15 gramov ) a chaparal(2 x 1 gram.) na viralny zapal sedacieho nervu. Dlzka liecenia bola 5 dni.
Samozrejme dlhodobe viralne nakazy sa liecia dlhsie.