Otázky na RNG

RNG

Inac co sa tyka DMSA, to je v USA len na lekarsky predpis.
Ale ALA, cilantro, MSM aj DMSO su volne predajne, taktiez mikrovlaknina modified citrus pectines.A samoZreje aj siru obsahujuce rozne aminokyseliny, ktore tak isto cheluju ortut z tela.

RNG

Na znackach nezalezi, len na obsahu.A co sa tyka obsahu, tam sa malokto odvazi klamat, aspon nie v US vyrobkoch, kde nasa FDA striehne ako kocka na mys, na kazdeho, co sa hoci len nahodou doda na trh nieco s obsahom rozdielnym o viac nez +- 5% toho, co je na flaskach napisane.

Chcemto

Myslím, že si mi neodpovdal celkom na otázku. Chcem len vedieť ktoré konkrétne DMSA lieky dostupné v obchodoch považuješ za naozaj spoľahlivé. Nie je všetko zlato čo sa blyští.. či?

RNG

Zuby sa nemozu zregenerovat sami. Vyplne zmesy vytvrdzovanej ultrafialovym svetlom su vyborne a trvaju aspon tak dlho, ako amalgamove plomby. Daju sa z nich dokonca aj na celkom malych zvyskov zubov vybudovat cele zuby
Zamorenie tela ortutou poznas, ked ti davka ALA 300 mg vyvola virenie ortuti v tele, najma v mozgu. Inac ked na to nemas reakciu tak nemas zamorenie tela ortutou.
ALA, DMPS DMSA, rozne aminokyseliny, MSM, DMSO atd su chelatory ortuti, tiez cilantro, co si mozes pestovat doma v kvetinaci(vnat z koriandra)

ritta12

RNG tymi mikrobami vo vzduchu som myslela to ze sestra pracuje v skolke a je stale dokola chora,lebo aj deti su v skloke stale chore. Tak keby niecim precistila par x do dna vzduch ci by to neznizilo tie bacily vo vzduchu. Ta strieborna voda by bol asi drahy spas, tak neviem nejake byliny alebo ta aromalampa by to znicila?
A RNG na
Haemophilus in-
fluenzae, Streptococcus pneumoniae a Mycoplasma pneumo-
niae,co zabera najlepsie.
A na Betahemolytickeho streptokoka co sposobuje anginy a Stafilokoka by si co doporucil? Dakujem za odpoved

RNG

PF, borelioozy sami od seba neodidu, takze mas sa na co tesit... Odporucam brat olivovy list, v davkach 3 x 300 mg oleuropeinu, dlhodobo.
Inac olivovy list je dobre aj na rozne ine nakazy, ako mykoplazmy chlamidie, L-formy a tiez virusy rozneho druhu. Totiz z boreliozami chlamidiami, mykoplazmami a L-formami v tele sa ti znizuje celkove inunita znacne, a tak sa ti rozmozu aj tvoje vlastne virusy v tele a rozne skodia.
A vsetky menovane sa prejavuju v tele roznymi reumatickymi bolestami.

Chcemto

Mám 2 otázky:

Môžu sa zuby po vyvŕtaní amalgámov znova obnoviť - zregenerovať? Radšej by som mal vlastné zuby ako nejaké výplne.

Ktoré detoxikanty DMSA od ortuti ktorej značky považuješ za najspoľahlivejšie? Môžeš dať linky? Uvítam z DE, CZ, SK trhu...

PF2014

Ahoj RNG, chcem sa ťa spýtať, poznáš nejaké testy na boreliózu, ktoré by boli ako tak spoľahlivé?? Mám bolesti kostí a stále veľmi silné, mám dosť diagnóz od ortopéda, takže je to aj z toho, ale mám tak trochu obavy, či to nemôže byť aj borelióza, pred nejakými 8 rokmi som mal hraničnú hodnotu IGG v teste Elisa, IGM negatívne. V tej dobe som sa liečil na helicobacter, takže bol mi daný doxybene na týždeň, po kontrole krvi už tam bola nula na boreliózu, tak sa to neriešilo. A čítal som, že 7 dní na liečenie boreliózy je prakticky nič, tak sa ako si bojím, či sa to nerozrástlo alebo nezhoršilo, aj keď testy ukazujú negatívne výsledky. Stále som unavený strašne, slabý, bolestí kostí dennodenne. Čo s tým robiť, keď nemám istotu?

RNG

Morkadef, helikobakter na vyse 50 % starsich ludi v zaludku a niektori z toho maju vredy.
Preto je ho dobre znicit.
Na znicenie mozes pouzit koloidnu striebornu vodu, 4 x 1/4 deci denne, najma na prazdny zaludok, tiez PepZin GI,a tiez mastichu, pripadne kombinaciu vsetkych troch. Tak by to bolo iste najucinnejsie.
Ale moj brat si vynicil helikobakter po dvoch zlyhaniach liecenia kombinaciou antibiotik prave tou metodou s pouzitim len koloidneho striebra za 4 tyzdne.

RNG

mamado, pokial mas zapaleny pankreas tak mas v tele nejaku nakazu a teda kedze ti pankreas poriadnwe nepracuje, tak sa ti telo zamoruje.