Otázky na RNG

katja78

Dobry den RNG,potrebujem poradit pre 2 ludi,pre mna a pre dceru:

1. Dcera ma 11 rokov,zistili jej teraz intoleranciu laktozy a fruktozy,zaroven gilbertov syndrom.potrebovala by som poradit,ake doplnky by jej pomohli miernit priznaky.zaroven sa strasne poti,ale stitnu zlazu ma v poriadku.

2.ja mam 37 rokov,znizenu funkciu stitnej zlazy,ca rok sa mi kazde rano vyhodia na tvari a krku cervene flaky,ktore pocas dna zmiznu.vzdy na tom istom mieste,najprv na lici,potom pribudol dalsi nad hornou perou a dalsi na koreni nosa a na krku.alergolog ani dermatolog uz vsetko vyskusali,vraj rosacea,ale nie je to iste.mam brat podla potreby Zenaro,ale vobec neustupuju flaky.zacala som denne pit namiesto vody citronovu vodu,ale nic sa nedeje.druhym mojim problemom su caste bolesti hlavy pri zmenach pocasia,su tyzdne ked som aj 3 dni v kuse na utlmujucich liekoch,neurolog pravdaze uz vycerpal vsetky moznosti.

Budem Vam vdacna za kazdu radu,dakujeme

perla1

RNG prosim ta a ked mi porovnas YAM a angeliku cinsku dong quai a pupalkovy olej, tak v com je rozdiel pri tychto bylinach, kedze ja to potrebujem na to ze ma tyzden pred menstruaciou zacne bolet hlava, mam migrenu ako hrom ani lieky nezaberaju + som nervozna,podrazdena. Mam 35 rokov. Dakujem

RNG

Proti parazitom pomozu protiparaziticke prostriedky ako napr protokol Ddr Huldy Clark, co dostanes z firmy JUKL ako protiparazitalny balicek. Hormany na stitnu zlazu nepomozu proti parazitom nic.

mastie

Zdravím, mám dlhodobý problém s parazitom v krku, klasická medicína mi zistila zápal št. žľazi, na ktorý mám brať L-Tyrox, nemala som však možnosť pýtať sa zisťovať,či je spúšťačom práve parazit alebo je to dôsledok, a či by sa vyšetrením vôbec dalo zistiť o akého parazita ide. vyskúšala som totiž neúspešne viacero antiparazitík, zabrala len hladovka, pri ktorej som vylúčila dva ploché červy, podobajúce sa na psiu pásomnicu, Neviem ako ďalej, tak sa nateraz len opýtam, či produkty na štítnu žľazu môžu zlikvidovať aj parazita.Ďakujem.

perla1

Ahoj RNG, prosim ta co by si mi odporucil brat, mam 35 rokov a tyzden pred menstruaciou mam neskutocne migreny,ani lieky od bolesti nepomahaju. Takze viem ze bud mi rapidne klesa estrogen alebo progesteron..no neviem.. A RNG pocul so o Gemoterapii, myslis ze je to ucinne? Su to extrakty z pucikov bylin. Dakujem za radu

RNG

Prechladntie je velmi siroky pojem. Moze to byt z kvapockovej bakterialnej nakazy, z hlienovych nakaz, viralnych a podobne.
Na kazde treba ine doplnky,kde NAC sluzi len ako odmaskovac/odhlienovac.

Martin.

Ahoj RNG, na prechladnutie je najlepšie NAC alebo niečo iné? Môže sa NAC užívať aj často a dlhšiu dobu keď je to potrebné?

RNG

Josephine 12, neviem aky mas problem , co ti nici tie ladviny. Ak to nie su parazity, tak to musia byt nejake mikroby, na co by som pouzil nieco antimikrobialne, najprv aspon 3 dni cukor, D-manosu, pol lyzicky kazde 3 hodiny, ked to nezaberie, tak serrpapaptazu a oreganovy olej v kapsuliach, pripadne pit aj roztok citricidalu, a berberine(2 x 1 gram), prinajhorsom aj masivne davky monolaurinu(2 x 5 gramov) a colostra(2 x 10 gramov)
Na vyhojenie by som bral dlhodobo aloe vera, freeze dried prasok, 3 x 1/2 gramu denne

RNG

Ladycat, peniaze vladnu svetom, nie potreby ludi.Preto sa tlaci len to, co prinasa peniaze.A to aj za cenu skodenia ludom.
Spirulina Pacifica, tj znacka ktorypestuje velkovyrobca na Hawaii v hlbokomorskej ultracistej vode je definitivne najlepsia, nielen co sa tyka minima zamorenia, kdeze ta hlbokomorska voda sa ponorila pri poloch pred starociami, ked este nebolo priemyselne zamorenie,ale zaroven je to produkt z mora, kde su vsetky stopove prvky zastupene a nie zo suse, kde su viacmenej vsetky vycerpane. Firma Cyanotech predava svoje produkty cez hromadu znaciek, najznamejsioa je Spirulina Pacifica, najlepsie cisty prasok, bez konzervantov a tabletovacich e-ciek.