Otázky na RNG

RNG

Mozes, lebo collostrum obsahuje len malicko lactosy. Prinajhorsom mu daj enzym na mlieko,. ako napr vyrobok firmy enzymedica, Lacto, najma ked mu chces telo odmorit od ulozenych z minulosti mliecnych produktov.

RNG

Koza ma limit absorbcie zhruba velkost molekul pod 500 Dalton

Do toho patria napr kokosovy olej vitaminy A C E D-3 a rozne soli a mineraly.

Jozefe

Myslel som to tak že či sa vôbec cez kožu vstrebe a bude mať viditelny ucinok...pardon zle som polozil otazku

RNG

Jozefe, nechapem tvoju otazku. ked sa z roznych dovodov moze docasne brat az 50 000 IU vitaminu A denne, tak ako ti moze poskodit krem, ked si na telo natries podstatne menej. Ja osobne si davam do kremu asi 40 000 IU do 250 ml vo forme palmitatu.

RNG

Na lactozu su dobre enzymy co ju ocistia z tela a dokonca pomozu stravit. Pozri pod firmouEnzymedica, Lacto, Dairy digestion. Na bolesti hlavy je dobre pit viac vody a zrychlit si posuv jedla v traviacom trakte extra kyselinami, enzymami mikrovlakninami a probiotikami.

ghr.nlm.nih.gov Tj pokilal memas prpblemuy s pecenou, na co je prptokol dr Berksona, hyperbilirubenia nie je niz nezvykle a je to dedicne, aspon podla tej literatury.

RNG

Katja, bezne krvne skusky na stitnu zlazu odkryju len asi 30% problemov zo stitnou zlazou. Preto odporucam brat jod a selen, a to vllastne kazdemu, lebo ich podla vyskumov mnohych lekarov z 80tych rokov nedostavame ani zdaleka dost z potravy aj tzv odporucene denne davky su povodne urcene v roku 1948 mylne.

RNG

Perla yam obvykle adresuje prblemy s menzesom, ale pupalkovy olej je tiez protizapalovy, takze odporucam pouzivat oboje.

Jozefe

Chcem sa opýtať.Mám emulziu vitaminu A kde jedna kvapka obsahuje 12500 IU.Má význam pridať ho napr.do krému ked sa chcem vyhnúť vysokym davkam?Viem ze izotretinoin sa pridava aj do kremov a ma to ucinok.pripadne ako precistit pecen ak sa dlhodobo berie napr.50000 IU vit.A?