Otázky na RNG

RNG

Nikusa iste by to pomohlo odstranovat rozne sekundarne infekcie, co chytis pri chlamidiou oslabenej imunite.

Pozeraj ale nie na GSE ale pravy citricidal, tj taky co ma jasne napisane, ze obsahuje quaternialne zluceniny, nie len obycajny vytazok z grapefruitovych semien.

PF2014

Ahoj, chcem sa ťa ešte spýtať, mohol by mi pomôcť k tej kĺbovke ešte tento balíček od JUKL? Napíšem zloženie, lebo sa nevyznám do toho, do bylín

Zloženie: Púpava, Konopnica, Breza, Stavikrv, Baza čierna, Benedikt, Srdcovník, Túžobník, Vrbica biela, Imelo, Hloh

nikusa9

RNG- dakujem!!musim to vsetko pohladat lebo zatial mi je to vsetko cudzie. Uz asi tri hodiny citam vsetko od Vas. Zaujalo ma GSE a oreganovy olej. Bolo by vhodne kombinovat s vecami ktore ste mi odporucil? Popripade mohla by som poprosit link na tieto veci,aby som si spravne nakupila?ak ano veeeelmi budem vdacna. ( nikusa9@gmail.com) DAKUJEM

RNG

Na chlamidie pneumonie existuje jedine protokol dr Strattona, tj pouzitie viacerych atb aj roky dlho, casto neuspesne. Takze ja osobne odporucam brat extrakt z olivovych listov, v davke 3 x 300 mg oleuropeinu, a kvapky samento, coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho.

Naviac na odmaskovanie tejto maskovanej infekcie musis brat NAC (2 x 600 az 1200 mg)

alebo lepsie serrapapeptazu, 3 x 120 000 SU, inac nemozno tieto maskovane vnutrobunecne infekcie znicit.

A samozrejme sa jedna o mnohomesacne as vyse rozne liecenie, s rozdielom voci Strattonovi, ze pouzivas neskodne dolnky, ktore ani dlhodobo nemaju ziadne skodlive postranne ucinky na telo.

nikusa9

RNG- dobry den.prosim Vas pekne.mozem poprosit o nazor a radu? Zistili mi zapal pluc+ chlamdie. Imunitny systrm mam slaby..Mala by som uzivat ATB?a co pouzit na vyliecenie podla Vas,ked je toho naraz aj dost,aby som este viac neznicila svoje telo. Zapalove hodnoty mam tiez vysoke..DAKUJEM! :-)

RNG

Mala je lyzicka, tj 5 ml

velka je lyzica je 15 ml

Ja myslin 2 gramy, tj pol malej lyzicky.

Nehovorim naschval kavova, lebo kavovych je rozdielnych hromada.

josephine12

Dobry denRNG , prosim ta dosla mi d manosa ,napisal si uzivat pol lyzicky kazde tri hodiny, malej alebo velkej lyzicky? Dakujem pekne.

RNG

PF vyzera to definitivne dobre. Al;e pridal; by som k tomu 2 avokada tyzdenne na klbovy maz. Lebo ako sa hovori "kto maze, ten jede"

RNG

Marian ,dost tazko, lebo ja zijem v USA v predmesti Chicaga.

Ale najdes ma vselikde na nete a mam stranky rng.nazory.org a rng jecool.sk

PF2014

Ahoj, chcel by som sa ťa spýtať na jednu kĺbovú výživu, čo som si kúpil, čo si o tom myslíš, nebola najdrahšia, ale na druhú stranu zase dosť krátko vydrží. Čo si myslíš o tom zložení celkovo?

Glucosamine Sulfate 2KCL - 1750 mg

Chondroitin sulfate - 500 mg

Hydrolyzed Chicken Sternal Type II Collagen - 350 mg

MSM - 250 mg

NEM (Natural Eggshell Membrane) - 250 mg

Hyaluronic Acid - 50 mg