Otázky na RNG

orol

Srdecne Ta podravujem velavazeny p. profesor, dovol mi otazku
-obsahuje vrcnna biela cast cortex Betula aj TERAZ V OKTOBRI betulin, presnejsie ma vyznam kôru aj teraz v oktobri tazit ?? P.s- chcem TERAZ urobit tinkturu (dvakrat som ju uz robil, ale z kôry tazenej na jar) a pytam sa preto, aby som zbytocne neminal lieh, resp. neurobil len zafarbenu vodu s placebo efektom :-o))

lumaraki

Ahoj, RNG.
Chcem si overit jednu vec.
Uzivam dopu od now. Bola som v tom, ze ma 60 mg ucinnej latky. No zda sa ze ju zvecsili, lebo pisu obsah 800 mg a 120 ucinnej latky.
Je to tak?
Vsetko si vybavujem sama a niekedy nemyslim
komplexne na vsetko s mojou slabou pametou.
Dakujem za odpoved, lumaraki.

RNG

Na alzheimera okrem uvedenych a ciastocne ucinnych a inych antioxidantov najucinnejsie boli velke davky vitaminu D-3, na zaciatku 3 tyzdne az 50 000 IU a pokracovat davkou 10 000 IU. Hladina vitaminu D-3 v krvi by mala stupit na 65 az 85 nanogramov na mililiter. Obvykle maju pacienti alzheimera pod 30 ng/ml
Odporucam brast aj vitamin K-2 v davke od 50 do 200 mikrogasramov, najma vo forme MK7.
Dalsi uspesny produkt, co odstranuje vapanate nanosy/kalcifikaty z mozgu je apoaequorin, znamy na trhu ako Prevagen
Je to bielkovina z morskych meduz, co viaze na seba kalcifiokaty a vytahuje ich z mozgu.
Z antioxidantovc odporucam najma vinpocetine(40 mg) huperzine A(200 mikrogramov) Gingkolidy (60 mg) vytazok z hroznovych semien(PAC 200 mg) astaxanthine(8 mg) a samozrejme vitaminy C(5 gramov) a E(400 IU)
Odporucam aj cistenie ciev lecitinom, 2 x 1 lyzica polievkova do tyzdna cisteho praskoveho alebo granulatu.
Pre ludi, co maju koagulacny test pod 2.5(INR) odporucam aj nattokinazu alebo serrapaptazu na zriedenie krvi, bezpecne, pripadne rozbitie krvnych zrazenin v tele uz existujucich. Davka potrebna na to sa ma nastavit tak aby INR po case citalo od 2.5 do 3.5

majus1463

rng,mas vo vela veciach pravdu..no bohuzial na liekoch od reumatologicky musim byt,snazim sa to aspon kompenzovat prirodnymi doplnkami.dakujem za radu

RNG

Kajulka 6, ja tu davam nahrady za chemicke farmaceutika a to neskodne ale velmi ucinne prirodne latky. Z toho citricidalu profesional daj do kokosoveho oleja, zahriateho vo vodnom roztoku(tj nadoba s teplou vodou a do nej posadis tu flasticku s kokosakom) je 4 az 8 kvapioek na 100 ml kokosaku. Mikroby sa nedelia na detske a dospele, [pre to sa musi pouzuivat na ne ta ista koncentracia citricidalu. Jediny rozdiel je, ked ich beries ustne tak to musis prepocitat na vahu.
Ja pouzivam 30 ml flasticku s kvapatkom kam dam 2-3 kvapky citricidalu(60%), pred pouzitim postavim na 215 minut do teplej vodu a kvapkam 2 kvapky v leze do kazdej nosnej dierke, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin.
Vnucku som zavesil za nohy a rychlo jej to kvapol, inac by sa metala ako had. Uznam nie je to nic prijemne, ved som si to uz mnohokrat daval, ale roztok v kokosovom oleji je menej neprijemny a dlhsie sa v nose zdrzi.

RNG

ni-ka imunosupresiva sice potlacia zapaly, ale nepomozu telu s mikrobami,,ktorych vylucky tie zapaly sposobuju. Preto je potlacanie imunity zly napad a cela teoria tzv"Autoimunnych " chorob postavena na chybnom zaklade.
To vedie k celkovemu oslabeniu obrany tela a ludia potom ochoreju a umieraju na choroby, ktore by zdrave telo so zdravou probiotickou florou hravo zvladlo.
Potlacanie prirodnych obran tela podobne ako napr liecenie rakovin rakovinnu produkujucimi chemoterapiami a ozarovanim je na hlavu padnuty pristup, inac to neviem mojim obycajnym logicky rozmyslajucim rozumom pochopit.

RNG

anonym, extrakt z olivovych listov obsahuje aktivnu=ucinnu latku oleuropein a toho by si mala dostavat 3 x 300 mg. Tj tu hovorimenie o olivovom oleji ale len o oleuropeine.
Psylium a susena stava z trav je sice o trochu ucinnejsia na lacno, ale ja to beriem v mojej vode na pitie, co pijem pocas celeho dna.

amdatlon1

Ahoj RNG,

Chcel by som sa spýtať čo je najlepšie užívať ak má niekto začínajúceho alzheimera.

Vitamín B12, niacín, pirabene, kokosový olej 2 lyžice denne, to postačuje či ešte niečo vhodné?

Ďakujem

kajulka6

Dobre RNG, doma mam Citricidal profesional use, pisu ze serving size 3 kvapky, grapegruit seed extract 100mg(citricidal) Tak ked si dam 1 deci kokosoveho oleja tak mam dat 3 alebo 6 kvapiek, je to pre 4 rocne dieta.
A ked dieta boli hrdlo co na to, neodporucas nejake pastilky? Pretoze u tych TANTUM VERDE pisu ze posobia antibakterialne,ciastocne antivirusova a protizapalovo, takze ak sa podari s tym zabit infekciu rychlejsie,tak by to malo byt super, aspon to neprejde dole na priedusky a pluca...aspon tak si to predstavujem ze to funguje. Dakujem za vsetky tvoje rady

majus1463

nika,dakujem za odpisanie,to ja majkaa,teraz som sa zaregistr.a mam anon.cislo...no cordyceps,kolostrum sa odporuca pri artritidach,su protizapalove ako antibiotikum,citala som na viac strankach,nie som ale ista zelenym jacmenom,ktory sa tiez vraj povoluje,a este olivovy olej z listov,myslis zeby mi skodili niektore tieto doplnky? rng mi poradil kurkumu s bosweliou,ktora mi nevyslovne pomohla,no uz na slovenskej stranke swanson nie je,..bolo mi celkom fajn,ale teraz ma silno boli plece,vlasntne uz cela ruka,tak rozmylam ,co z toho mi mohlo zvysit ten zapal,alebo je to iba pocasim a tymto obdobim.